Вибираємо дитячий диванчик

Вашій дитині вже років зо три або більше? Ліжечко, в якій він весь цей час спав, стала йому помітно замала і незручна. Ви звичайно ж поспішайте придбати новий диван, який якомога довше не доведеться міняти. Так би мовити, на виріст, адже дитина весь час зростає.

 Звичайно можна купити звичайний дорослий диван який потім перейде в вітальню, прихожу і тд.

 Адже ви напевно хочете, щоб він мав гарний дизайн, був дуже зручний і, що не менш важливо, подобався самій дитині!

 Купуючи диван, потрібно в обов'язковому порядку дотримуватися кілька зовсім нескладних правил, якими ми хочемо з Вами поділитися.

1) Будь-яка дитяча мебель повинна бути якісна і виконана виключно з екологічно чистих матеріалів!

Ви не на один рік купуєте диван. А якість якраз і визначає на скільки довго він прослужить. Не варто забувати, що дитина адже буде на ньому грати, скакати, стрибати. А якщо диванчик не якісний, то самі розумієте, що він довго не протягне.

 Деревину, яку використовують при виготовленні диванчика, покривають лаком. Він ні в якому разі не повинен мати шкідливих домішок !! Їх наявність може викликати у дитини алергічну реакцію.

 І оббивка диванчика повинна бути з чистих матеріалів, м'якою, щоб уникнути появи роздратування на дитячій шкірі. Так само вона повинна бути максимально щільною і не вибагливою в догляді, чищення. Наприклад, зараз активно входить у вжиток матеріал з покриттям з тефлону.

2) Диванчику необхідно бути зручним і мати цілісний матрац з наповненням пенополіурітан для дітей по молодше (дитячий хребет тільки формується, матрацу потрібно підтримувати спину, а не прогинатися під вагою дитини), а для дітей по старше можна вже на пружинному блоці. І тоді дитина не буде відчувати дискомфорт і спати солодким сном.

 3) Потрібно враховувати розміри кімнати, в яку підбирається диванчик. Якщо кімнатка не дуже велика, то підійдуть розкладні диванчики, які вдень будуть виконувати роль крісла, а на ніч перетворюватися в ліжко з просторим і зручним спальним місцем.

Вони бувають з різноманітними механізмами трансформації. Наприклад, викочування, механізм клік-кляк, єврокнижка, книжка і тд. Кожен з них має як переваги, так і недоліки. Вибирати звичайно ж Вам!

 Ще можна придбати кутовий диван. У нього механізм трансформації - дельфін. Але може бути і єврокнижка.

 Взагалі єврокнижка вважається одним з надійніших механізмів і більш довговічних. Спальне місце має саму рівну поверхню спального місця в порівнянні з іншими механізмами.

4) Замовляючи диванчик, слід врахувати наявність ящика для білизни. Його можна використовувати не тільки за призначенням, але і як сховище для іграшок або інших речей Вашої дитини. Відмінна економія місця!

5) Один з багато важливих моментів при виборі дитячого диванчика це - хто буде спати на цьому дивані - дівчинка чи хлопчик. При цьому головний критерій вибору - забарвлення диванчика.

Рожеві відтінки в забарвленні, вітаються яскраві вставки - відмінний варіант для дівчаток.

Що стосується хлопчиків, то тут найбільше підійде блакитний, зелений, червоний або синій. Зараз в магазинах легко знайти дивани-іграшки у вигляді машинок, корабликів, будиночків і тд. Але найважливіше щоб диванчик подобався самій дитині. Від сюди випливає наступне правило.

6) Вибирати потрібно диванчик виходячи зі смаків і побажань дитини. Адже спати на ньому саме йому. А якщо диванчик не подобається, то це зайве нервування. Правило "Я дорослий, батько, я краще знаю, що потрібно для моєї дитини!" Не завжди працює і не завжди до місця.

Можна ще багато чого писати. Основні моменти ми розглянули. І якщо Ви будете дотримуватися цих не складних правил, то по максимуму забезпечите собі хорошу покупку, про яку не будете шкодувати і це забезпечить спокійний сон не тільки для дитини, але і для Вас самих :)

---

З повагою, Анна Гаряча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі.

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


566 17.04.2019
0