Звідки беруться дивани?

Доросла людина проводить на дивані біля 43 годин в тиждень або близько 13 тижнів на рік. Тому ми хочемо від дивана «зовсім небагато чого». Щоб він був гарний і добре вписувався в інтер'єр кімнати. Щоб він був компактним, але ми могли б лежати на ньому по діагоналі, витягнувшись на весь зріст. Щоб він легко складався і розкладався кожен день, при цьому, не ламаючись протягом десяти років. Ми хочемо, щоб наш диван був МОДНИМ, КРАСИВИМ, НЕПОВТОРНИМ. Але чомусь, коли починаємо вибирати диван, то підібрати саме той, який нам представлявся, не так вже й легко. Як же знайти той диван, про який стільки мріялося?

 Наш інтернет-магазин «оmebli.ua» займається продажем диванів для самих різних клієнтів. Ми безліч разів чули питання: «А чи можу я бути впевнений в якості даного дивана?», «А отримаю я гарантію на диван?», «А скільки буде коштувати доставка в Харківську область?» І безліч інших, на які ми хочемо дати відповіді в цій книжці. Ми сподіваємося, що прочитавши її, Вам буде легше вибрати саме Ваш диван.

 Питання: чи потрібно взагалі знати, ХТО виробник обраного Вами дивана або всі вони однакові?

Отже, звідки беруться дивани. Їх роблять на фабриках. Хороші дивани роблять на спеціалізованих фабриках, які виробляють меблі вже не один рік, мають хороший досвід роботи і відповідають за якість товару. Взагалі, виробників меблів досить багато, але в даному випадку важлива не кількість таких виробників, а якість їхнього товару. Наприклад, нашому магазину мінімум 2-3 рази в місяць приходять пропозиції про співпрацю. Але ми їх відхиляємо. Чому, запитаєте Ви? Тому що ми не знаємо, що за меблі вони нам пропонують, яка якість у їх товару, що за диван ми будемо пропонувати клієнтам. І тому ми довіряємо тільки перевіреним виробникам. Для нас це Львівська фабрика «Віка», і Дніпропетровські виробники «Sofyno» і «КомфоСон». Так, у нас немає 20 виробників в кожному місті України та двох інпортних постачальників. Зате ми відповідаємо за КОЖЕН проданий нами диван.

 Порада: коли починаєте вибирати диван, поцікавтеся у консультанта, хто його виробник. Не полінуйтеся зайти в Інтернет і пошукати інформацію про нього. Подивіться на сайті інтернет-магазинів, яка кількість виробників Вам пропонуємо магазин. Якщо таких багато, є ймовірність, що за якістю товару мало хто стежить, а пропонується просто «все підряд». Також можна поцікавитися у консультанта, в якому місті знаходиться виробник обраного вами дивана, як давно магазин з ним співпрацює і що може розповісти консультант Вам про якість продукції даного виробника хоча б кількома словами. Також можна поцікавитися, чи надаються якісь додаткові бонуси конкретним виробником. Раптом один виробник дає більший термін гарантії, а дивани від іншого виробника доставляються безкоштовно. Відповіді на ці питання допоможуть Вам зрозуміти, наскільки добре магазин знає виробника, а це вже перший крок на шляху до ВДАЛОЇ КУПІВЛІ.

---

З повагою, Анна Ковальчук, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі.

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


395 16.04.2019
0