Оригінальні «розкладачки». Дивани з незвичайними механізмами

Чи не щороку виробники створюють нові способи і механізми трансформації м'яких меблів. Іноді це просто «осучаснені» модифікації старих «книжок» і «акордеонів», а зрідка і зовсім оригінальні моделі. Саме останнім і буде присвячений цей огляд.

  • Дивани з рухомими підлокітниками. Дивно, але це механізм «з історією», який був винайдений давно, але не користувався популярністю. Зараз його трохи допрацювали і знову пустили в справу. Так, в такому дивані бічні м'які підлокітники відкидаються і фіксуються на рівні сидіння. Завдяки цьому подовжується спальне місце і виходить ліжко, на одну персону. Саме такі ліжка були популярні в Англії в 19 столітті, їх встановлювали в своїх кабінетах фабриканти, які засиджувалися за роботою допізна.

Сьогодні ця модель стала трохи практичніше - є можливість опускати і підлокітники і спинку. Крім того, з'явилися двоспальні диван-ліжка.

Переваги цих моделей: У зібраному вигляді виглядають компактно і легко, мають зручне сидіння. Добре вписуються в невеликі кімнати.

Мінуси: Між диваном і стіною доводиться передбачати зазор для опускання спинки. Це ж стосується і простору з боків для опускання підлокітників.

  • Диван з «пелюстками». У даній моделі спинка створена окремими частинами, кожна з яких може трансформуватися. Якщо все «пелюстки» опущені горизонтально - виходить широкий диван оригінальної форми. Такий механізм трансформації придумав і постійно використовує дизайнер Ф. Бінфаре, що працює в меблевій компанії Edra.

Переваги дивана з «пелюстками»: зручність, можливість «налаштувати» під конкретну людину частину дивана.

Мінуси: в розкладеному вигляді цей диван не має ізголов'я і бортів, тому щодня спати на ньому психологічно некомфортно, незвично.

  • Дивани Day Bed. А інакше - дивани для денного відпочинку. Це моделі вузькі і довгі, які нагадують м'яку кушетку з безліччю подушок. Особливість такого дивана - наявність якісного ортопедичного матраца. Великий асортимент Day Bed випускає фабрика Flou в Італії.

Переваги дивана: можливість відразу лягти, просто скинувши подушки на підлогу. Наявність зручного матраца.

Мінуси: цю модель використовують як диван (для сидіння днем) і як ліжко (для сну в будь-який час). Саме тому вона може швидко «просиджуватися» в деяких місцях.

  •  Дивани- «сувої». Тут спальне місце зберігатися складеним або скрученим. Як правило, «сувій» не ховається, він є сидінням крісла або дивана.

Переваги дивана- «свитка»: Привертає увагу своєю оригінальною формою і компактністю.

Мінуси: у цій моделі низьке спальне місце, а в деяких диванах воно взагалі розгортається просто на підлогу. Спати на такому дивані не дуже зручно для деяких людей, оскільки доводиться вставати прямо «з підлоги».

  • Диван в два поверхи. Модель схожа на двоярусне дитяче ліжко з тією лише різницею, що цей диван на день збирається. У збірному вигляді він нічим не відрізняється від звичайного компактного дивана. На другий поверх тут доводиться забиратися за допомогою драбини.

Переваги: ​​справжній «скарб» для маленьких кімнат і квартир.

Мінуси: Ні місця для зберігання постільної. Сплячий внизу отримує невисоке спальне місце.

---

 З повагою, Михайло М'який, експерт по м'яких меблів інтернет-магазину Омеблі.

 Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


529 19.04.2019
0