Про бескаркасні дивани

У наш час безкаркасні м'які меблі стають все більш і більш популярні. Для любителів м'якості, легкості і підвищеного комфорту це найцінніше придбання.

Свій початок безкаркасні дивани взяли від безформних крісел, м'ячів, груш, які більше купувалися для дітей.

   Чому для дітей? Такі дивани мають найнижчу ступінь травмоопасності, у них відсутній жорсткий каркас як такої і завдяки своїй м'якості він      елементарно приймає форму людського тіла.

    Для дорослих він теж підійде. Зараз є маса різних класних дизайнів. З першого погляду і не відрізниш каркасний він або безкаркасний!

    Що з себе являють ці чудо-меблі? Це спеціальний, зшитий з супер зносостійкого матеріалу, чохол, який заповнюють спеціальним наповнювачем (особливі пластикові гранули). Особливість цього наповнювача в тому, що він легко приймає форму тіла, будь-які вигини і підтримує хребет (навантаження на нього і суглобів взагалі знижується) краще будь-якого ортопедичного дивана.

 Ще одна головна особливість безкаркасних диванів - скачки температури і підвищена вологість їй байдуже! А все чому? - Завдяки своїй спеціальній конструкції такі дивани мають відмінну повітрообміном. Від сюди випливає ще одна перевага - Ваша шкіра, яка торкається до дивану,не буде потіти, зопрівати. Можна з упевненістю сказати що такі дивани гіпоалергенні.

    Безкаркасні меблі можна зшити навіть і своїми руками! Заодно Ви можете зайняти не тільки своїх дітей але і себе самого. Це ж так цікаво! Для цього потрібно придбати хорошу міцну тканину на Ваш смак, знайти потрібну викрійку в інтернеті і придбати речовини, якими будуть наповнені майбутні безкаркасні меблі. Тканини можуть бути таких видів (головне, щоб вони були меблевими):

 • жаккард
 • шенил
 • флок
 • шкіра і т.д.

  Наповнювач може бути поролон, спеціальні гранули із пластику або пінопласту, полістирол.

  Приклад майстер-класу з виготовлення бескаркасного дивана своїми руками Ви можете подивитися в інтернеті

  Єдиний мінус безкаркасних меблів своїми руками - це не такий швидкий процес його виготовлення і не завжди дуже вдалий. Тому краще довіритися виробникам, які на цьому спеціалізуються. Адже навіть якщо наповнювач хоч трохи неправильно укласти, то Вам не уникнути відчуттів, що ви сидите на незручних, жорстких та продавлених меблях ... Довіряйте професіоналам!


  Наведемо ще купу переваг безкаркасних диванів:


 • за рахунок відсутності каркаса такі дивани дуже легкі і їх зручно пересувати навіть дитині!
 • такі дивани мають незвичайні і нестандартні дизайни, завдяки чому Ви забезпечите собі унікальне придбання + наповніть свій будинок ще більшим комфортом і комфортом
 • ще раз повторимося, що диван приймає будь-які форми Вашого тіла, і Ви можете лежати на ньому в будь-якому положенні без шкоди для свого комфорту і здоров'я
 • вони дуже якісні. Адже для їх виробництва потрібні особливо міцні тканини, щоб ці дивани могли конкурувати зі звичайними каркасними.
 • завдяки наповнювача полістиролу, який найчастіше використовується в таких меблів, найкраще підтримується форма і забезпечується гипоаллергенность, тому що він не викликає різних алергічних реакцій. Особливо для дітей це саме те!
 • такі меблі завдяки вищеописаного наповнювача можна без побоювань використовувати для щоденного сну без шкоди для здоров'я.
 • плюс використовувати можна не тільки для щоденного сну, але і для активного проведення часу та ігор (для дітей і не тільки).


  Вибирати які дивани купувати - каркасні або безкаркасні - Вам. Але якщо вже Ви прийняли рішення на користь безкаркасних меблів, то у нас хороша новина - її тепер теж можна придбати у нас!


Вдалих покупок разом з Омеблі!


  З повагою, Анна Гаряча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі.


  Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на omebli.ua обов'язкове.


458 12.04.2019
0