Інтерв'ю Максима Вдовіна: «Диван в першу чергу повинен Вам подобатися візуально».

Ексклюзивне інтерв'ю для компанії «Омеблі» погодився дати фахівець з продажу одного з найбільших меблевих виробничих підприємств «Art Metal Furniture» - Максим Вдовін. Він поділився секретами того, що варто знати при виборі дивана, які дивани в моді і за якими ознаками можна визначити нечесного продавця.


 1. Максим, розкажіть, які дивани зараз вважаються модними?

На смак і колір товаришів немає. Модними вважаються дизайнерські дивани, у яких захмарна ціна і які купуються більше не для функціональної потреби, а для естетичного задоволення. Такі дивани, погодьтеся, Анна, завжди користуються популярністю.

 2. Більшість покупців купують диван не на один рік. На що слід звернути увагу в першу чергу при виборі дивана?

При виборі дивана в першу чергу слід звернути увагу на дизайн дивана. Диван в першу чергу повинен вам подобатися візуально, адже ви будете на нього дивитися щодня.

Також зверніть увагу на габарити дивани, щоб не сталося такого, що диван не поміщається в кімнату або не проходить в розібраному стані в отвір дверей.

При виборі дивана також бажано посидіти і полежати на ньому, щоб зрозуміти, чи сумісне ваше тіло з ергономікою дивана.

 3. Що з приводу каркасів? Які матеріали для виготовлення диванів найміцніші, і який матеріал самий екологічно чистий?

Найміцніший каркас дивана - це металевий. Метал міцніше, ніж дерево. Але якісний дерев'яний каркас також з часом у вас не деформується. Самий екологічний матеріал - масив дерева, так як при виробництві ДСП і ДВП застосовується клей і його випаровування незначно, але все ж впливають на організм людини.

 4. Як на рахунок комплектуючих до дивана? Чому тут варто приділити увагу?

Ціна комплектуючих повинна відповідати якості. Дерев'яні бруси повинні бути не вологі, а сухі і гладкі, без трісок. Не повинно стирчати різних металовиробів і скоб, про які можна поранитися.

 5. Що з приводу вибору тканини? Чи є тут якісь важливі моменти?

За вибором тканини на диван - все залежить від товщини вашого гаманця. Чим дорожче категорія тканини, тим якісніше вона. Далі вже керуйтеся своїм смаком.

 6. Скажіть, Максим, а які ознаки при покупці дивана повинні насторожити покупця?

По-перше, сильно низька ціна. Якщо ціна набагато нижча за ринкову, то скоріше за все диван або низької якості або з якимось шлюбом. По-друге, неможливість доставки. Нормальний магазин повинен забезпечити доставкою свого покупця (платній або безкоштовній). Також насторожити має відсутність гарантії. У дивана вона зобов'язана бути!

 7. А чи розрізняються смаки на дивани у людей різного віку?

Так, Ганна, звичайно. Просунута молодь зараз купує відносно недорогі дивани з механізмом «клік-кляк» і «акордеон», з нанесенням на тканини малюнка (принта). Більш дорослі люди - класичні дивани з механізмом розкладання «єврокнижка» або «дельфін».

 8. Максим, а якими критеріями при виборі дивана користуєтеся Ви самі?

При виборі дивана я дивлюся на дизайн дивана, співвідношення ціна / якість, наявність гарантії і на компетентність продавців. Так як диван може бути і відмінним, але через незнання матеріалу продавцем, я про це можу не впізнати.

 9. Максим, спасибі, що приділили нам час. Ми впевнені, що нашим клієнтам і просто читачам будуть корисні Ваші поради.

Дякуємо. Мені теж було дуже приємно поспілкуватися з Вами, Анна! :)

 Розмову вела представник інтернет-магазину «Омеблі»

Анна Ковальчук

11.04.2014

Омеблі є офіційним дилером з продажу диванів «Art Metal Furniture». Тому в інтернет-магазині диванів №1 Omebli.ua Ви завжди зможете купити якісні дивани за низькою ціною.

Наші контакти:

(044) 331-50-87,

(097) 18-75-135,

(050) 292-57-51

-----

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


416 15.04.2019
0