Дивани для кішок і собак! Антикіготь, антілапать, антізуб, антіклик ...

Багато людей у ​​нас хочуть купити дивани в тканини антикіготь, так як у них є будинки домашні тварини - кішки, собачки і т.д. і т.п.

  Питають в якої тканини краще робити диван? Так як вони чули про, так званому "антікогте" - тканини, яку кішки і собаки найменше деруть своїми кігтиками і т.д. У таких випадках ми пропонуємо тканину із серії ФЛОКУ І ВЕЛЮР.

Чому? Тому що на цих тканинах (флок, велюр) не така вже й велика текстура і вони не з довгим ворсом, за який ваша кішечка може зачепити, потягнути лапкою, коготком. Така тканина послужить вам довго і щасливо.

  Але незважаючи на особливі тканини, які можна назвати таким модним словом антикіготь, хочемо попередити, що все одно навіть тканини "антікогті" під впливом кішок і собак б'ються, рвуться, кусаються і брудняться. Так що не спокушайтеся, а все одно стежте за своїми домашніми улюбленцями, щоб вони поменше норовили ваш диван вкусити, подряпати. Благо зараз для домашніх улюбленців в магазинах є дуже багато різних пристосувань, засобів, іграшок, щоб кішки і собаки відволікалися від висловлення своєї природної агресії - кігті почухати, відгризти що-небудь від ваших таких же, як і вони, улюблених канапок і крісел. На антикіготь сподівайся, але сам не зівай! - відволікайте від цих поганих справ своїх улюбленців спеціальними "отвлекалкамі" - не давайте їм нудьгувати і від нудьги їсти, рвати, дряпати ваши м'які меблі.

  А взагалі, питання псування меблів тваринами це неминуче питання. При покупці кішок і собак ви все одно повинні змиритися і припускати, що незручності будуть: це все одно, що якщо купити кішечку, а потім здивуватися, що її треба годувати, купати, доглядати і їй треба пісочок обладнати, щоб вона десь какала . Або купити кішку додому, а потім питати у продавця, а є у вас кішечки, які щоб не какали, щоб не пісятли і щоб якось самі десь харчувалися мишами (на 10 поверсі в багатоквартирному будинку :)), а я тільки щоб відчувала поруч кішечку і насолоджувалася її теплом, муркотінням і гладкою шерстю :))) Не буває такого, так що поки "м'яких диванів з металу" не придумали, то ніякий антикіготь від кішок і собак все одно не врятує, якщо цей звір захоче почухати руки -лапи об ваш диванчик. Але, завдяки правильному підбору тканин і інших забав, відволікаючих матеріалів для домашніх вихованців - ви можете підвищити ймовірність того, що ваш диван прослужить вам довше, ніж якби ви взагалі нічого не робили.

  При виборі тканини для свого дивана, щоб менше їх гризли і псували тварини, треба вибирати не пишні тканини, з довгим ворсом, за який можуть бути зачіпки, потягнути коготком, іклом, а треба вибирати тканини, де коротше ворс, щільніше сама тканина, ну і, звичайно, не чисто білу тканину або тканину, на якій добре будуть помітні сліди життєдіяльності ваших тварин. Треба, щоб зайві цятки на вашій тканини ховалися самі собою через її тонів, кольору, текстури і т.д.

   Що таке тканини - Флоки? Чому флоки вважаються антікогтем? Тому що флоки - це нетканий матеріал з коротким ворсом, тобто він щільний, міцний, кігтю нема за що зачепитися. Флок проводиться шляхом напилення маленьких шматочків ворсу на щільну текстильну основу, покриту клеєм. Цей спосіб існує ще з древнього Китаю, так що це не новинка, чудо техніки. При нанесенні ворсу створюється електростатичне поле і, благодя цього, ворс лягає вертикально і виходить рівна м'яка поверхня.

 Велюри (теж підходить в якості антікогтя) - це теж матеріал, який щільний і з коротким ворсом, який закриває структурні текстильні волокна і т.д. Проводять так - це 5 ниток, 2 знизу 2 зверху і між ними ворсисту нитку пропускають, вплітають, потім цю справу розрізають посередині цієї 5-й ворсистої нитки, яка вплітається в 2 шари і з верстата виходить 2 полотна з м'якою, приємною на дотик поверхнею. Також можуть називати велюри - оксамитом - це в перекладі з французької.

 Як флоки, так і велюри можна робити з різними тисненнями візерунків, в різних кольорах.

  У нас в інтернет-магазині Омеблі є різні флокі- це Фінт, марио, лагуна і багато інших - приходьте пощупайте, виберіть. Також можемо вислати до вас кур'єра із зразками цих матеріалів, щоб ви нікуди не їздили. І це безкоштовно, навіть якщо ви нічого не замовите у нас.

  З велюру теж багатий вибір тканин є, які можна помацати і замовити диванчик - це Кордрі, монтана, бонд, торос, омега, ледо, тіффані.

  Коротше, вибір великий - залишається тільки вам зважитися і, нарешті, замовити  диванчик для себе і своїх домашніх улюбленців в нормальній тканині.

  Ось так ось!

  Телефонуйте прямо зараз і мацайте наші "антікогті"!

  Виклик кур'єра із зразками оббивок за телефонами

(044) 331-50-87, (097) 18-75-135, (050) 292-57-51

  або викликайте кур'єра електронкою info@omebli.ua

---

 З повагою, Михайло М'який, експерт по м'яких меблів інтернет-магазину Омеблі.

 Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


660 18.04.2019
0