Диванний спорт разом з нами! :)

На дивані можна не тільки відпочивати, проводити свій час вільний, в обнімку з телевізійним пультом, але і підтримувати своє тіло у відмінній формі! У чому плюси такого "диванного" спорту? Головний плюс - це те, що ви ВДОМА! Навіщо кудись бігти (спортзал, фітнес клуб), платити купу грошей?

Звичайно, якщо є плюси, то нікуди не дітися від мінусів .... Які мінуси в нашому випадку? Це низький рівень результативності за рахунок не постійних систематичних занять. У чому ж може причина бути? - Відсутність самодисципліни. Але якщо присутня сила волі у вас, то успіх гарантовано! Та ще й улюблений диван в допомогу !;) Чудесно, правда?

Для цього від нас маленька інструкція до дії (5 диванних вправ):

(Рекомендуємо - перед початком диванної тренування важливо прибрати всі фактори, які можуть з легкістю вас відвернути. Увімкніть музику - щось ритмічне.)

1. Дихання

На дивані лягаємо на спину, ноги тримаємо прямо, руки витягуємо над головою (як ніби хочете дістати до протилежної стіни). Вдих - тіло напружуємо, видих - розслабляємося. По можливості використовуємо дихання черевне - грудь не рухається. Глибоке дихання і повільне ... Навіщо поспішати? :)

2. Велосипед

Продовжуємо лежати на улюбленому дивані в попередньому положенні, а ноги підводиться вгору. Утримуємо їх по можливості під кутом в градусів 45-65. Якщо складно для вас це, вихід - імітувати велосипедну їзду.

3. Вправа на розтяжку

Перш ніж приступити до цієї вправи, потрібно розім'яти м'язи шиї (встаємо або залишаємося сидіти на дивані схиляємо по черзі голову до кожного плеча, трохи затримуючись при кожному нахилі). Далі повертаємося на улюблений диван, лягаємо на правий бік, згинаємо ліву ногу, беремося за ступню з тильного боку і намагаємося притиснути її до сідниці. Повторюємо кілька разів і перевертаємося на іншу сторону, повторюємо вище перераховане.

4. Качаємо прес

Як можна качати прес, не встаючи з дивана? Ось цікавий спосіб - лягаємо на диван (або залишаємося на ньому), кладемо книгу на живіт, та важчі :), за допомогою м'язів живота піднімаємо і опускаємо книгу, чергуємо повільні і швидкі скорочення.

5. Розслаблюємося

Під час спорту на дивані не обов'язково обмежувати себе 4-ма перерахованими вище вправами. Якщо є бажання - підбирайте спеціально для себе комплекс вправ і застосовуйте різноманітні спортивні аксесуари (гирі і тд.). Але розслаблятися після занять теж потрібно! З цього .... повертаємося на ваш чудо-диван, лягаємо на спину, фокусуємо свою увагу на будь-якій точці стелі на 1-4 хвилини. Після цього можемо закрити очі, руки примостити свої руки на животі, дихайте повільно і глибоко. Розслабляйтеся! :)

Погодьтеся, диван - річ дуже універсальна і корисна!

Якщо вам набрид ваш старий диван або його й зовсім у вас немає - завжди можна звернутися до НАМ і замовити собі нового диванного чудо-друга для сну, відпочинку, спорту і тд., Підібрати до нього оббівочку, щоб радувало око і на дотик було приємно , вибрати потрібний наповнення.

Купуйте дивани та будьте стрункі разом з НАМИ! ;)

---

З повагою, Анна Гаряча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі.

 Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


410 17.04.2019
0