Що за звір каркас дивана?

Каркаси бувають різні. Але при цьому їх можна поділити на дві великі підгрупи: каркаси з дерева і з металу. Часто, купуючи диван, клієнти вибирають дерев'яні каркаси, орієнтуючись на те, що це «більш екологічно». Багато хто готовий платити великі гроші за натуральний матеріал каркаса. Але так чи очевидні переваги дерев'яних каркасів над металевими.

Питання: що краще - дерево або метал?

 Дерев'яний каркас використовують в більшості диванів. Зробити його можна з самих різних порід дерева, починаючи з екзотичного тика і махагона, і закінчуючи нашими рідними соснами, дубами і берізками. Найдорожчими, відповідно, є закордонні дерева, зате вони вважаються найміцнішими. Вітчизняні породи теж мають свій рейтинг, і каркас з дуба Вам обійдеться в рази дорожче, ніж, наприклад, з сосни або берези. При цьому не варто забувати, що зараз немає м'яких меблів, каркас який на 100% складається з дерева. Інакше ціна такого виробу збільшилася б в кілька разів. Зазвичай з натурального дерева виготовляється тільки несучі частини каркаса, а все інше (стінки, боковини, спинки) роблять з ДСП, фанери або чогось подібного. І тут вже можна замислитися, чи готові Ви переплачувати за такий натуральний каркас, навіть якщо він зроблений з пальми.

 Коли ж використовують Металевий каркас? Коли створюють оригінальні, незвичайні моделі диванів. Найчастіше вони підходять для приміщень в стилі хай-тек або модерн. Більшість металевих каркасів робляться з нержавіючої або оцинкованої сталі, і тільки в люксових колекціях деталі каркаса можуть бути виконані з титану. Тому у продавця в першу чергу варто поцікавитися тим, як скріплений металевий каркас, тому що зварений каркас прослужить набагато довше, ніж той, який скріплений болтами. Такий каркас легше чинити, ніж дерев'яний. До того ж його можна пофарбувати в будь-який колір.

 Порада: при виборі каркаса заздалегідь визначитеся, яку суму ви готові заплатити за його егологічность і надійність. Якщо хочете каркас з дерева, то заздалегідь поцікавтеся, з якої породи дерева він зроблений, і шукайте диван з отечественнихпород, наприклад, сосну або березу. Якщо Ви віддали перевагу дивану з металевим каркасом, то поцікавтеся, яким способом скріплені деталі. Від цього буде залежати його довговічність.

---

З повагою, Анна Ковальчук, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі.

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


417 16.04.2019
0