"І де ж ніша?"

У цій статті мова піде про ніши для білизни в диванах. Чому ми вирішили торкнутися цієї теми? Як купити диван з нішою для білизни (з коробом для білизни) в Києві? Зовсім недавно наш клієнт обжогся в цьому питанні при замовленні.

 Справа була так ...... Клієнт розглядав диван Бостон 2 (він з нішею для білизни і механізмом розкладання "викочування"). У результаті вибрав диван з варіантом модифікації СВ (спальний варіант, механізм розкладання "викочування + дельфін"). На наявність ніші для білизни увагу не було звернуто. Можете уявити собі реакцію клієнта, коли до нього приїхав диван без ніши для білизни ... .. Але закінчилося все добре - клиен погодився залишити диван у себе.

З цього ... .Щоб не здійснювати більше подібних помилок давайте розглянемо механізми розкладання диванів, які в них ніши і чи передбачені вони взагалі.

1. "Викочування" механізм

Такий механізм досить міцний і розрахований на часті розкладання дивана. Ніша при такому механізмі передбачена, вона знаходиться в середній частині дивана.

2. Механізм "Дельфін"

Цей механізм дуже популярний в кутових диванах. Там є ніша для білизни, збоку.

Його ще іноді використовують для звичайних диванів. І ось в цьому випадку ніша для білизни відсутня ... Тому що звичайний диван з механізмом "Дельфін" - це як кутовий, тільки з обрізаною кутовою частиною, в якій і знаходилася ніша для білизни. Навіть при бажанні в звичайному дивані з таким механізмом технічно не можна вмонтувати нішу. Її місце як би займає та частина, яка "вистрибує", коли диван розкладається .

3. Механізм "Єврокнижка"

 Найнадійніший з усіх механізмів розкладання. Він не має механізму як такого. З цього і ламатися в такому дивані нічому! :) Призначається диван для щоденного використання. Має містку нішу для білизни в тій частині дивана, куди падає спинка.

4. Механізм "Клік-кляк" і "Книжка"

 Ці два механізми практично однакові, вони міцні і надійні. Різниця тільки в тому, що у "книжки" дві позиції - складений і розкладений диван, а у "клік-кляк" три - складений, розкладений і проміжний "релакс", як би напівсидячи-напівлежачи. Ніша для білизни є в обох механізмах, ми можемо її виявити, піднявши сидушку.

5. Механізм "Тахта"

 У диванів з таким механізмом досить таки містка ніша для білизни.

Дивани типу "Тахта" мають одну цікаву перевагу - навіть якщо вони не розкладаються, у них все одно є велика ніша для білизни.

6. Механізм "Акордеон"

 Дивани з цим механізмом зручні і компактні, доступні за ціною. Бувають з дерев'яного каркаса або металевого.

 Що стосується ніші для білизни ... то вона може бути, але може і не бути. Або третій варіант - ніша тканинна в вигляді мішка, який пристібається до днища дивана.

І на закінчення ...

 Дорогі друзі, ми сподіваємося, що з цієї статті Ви отримаєте користь і тепер купуючи розкладний диван з коробом для білизни, зможете самі напевно упевнитися - чи є в ньому ніша для білизни, не питаючи менеджера. І Вас обдурити, ввести в оману буде вже не так то просто!

Для себе висновок з ситуації, що склалася, описаної на початку, ми зробили. В зопрівати ми будемо більш уважними, відповідальними! 

---

З повагою, Анна Гаряча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі.

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


524 16.04.2019
0