6 диванів з великими можливостями

Це раніше диван був всього лише місцем для сидіння. Ну ще важливим елементом в дизайні кімнати. А сьогодні все частіше дивани та крісла починають «виконувати» інші, не зовсім властиві їм функції.

Ні, за продуктами дивани поки не ходять і не виконують домашню роботу, але можуть порадувати свого власника фільмом або музикою, доступом в інтернет і іншими «забавами». Але про все детальніше!

Отже, в наш час вже існують дивани та крісла, які можуть:

  • Показувати телепрограми і фільми. На догоду тим, хто лягає на диван саме для того, щоб подивитися телевізор і була вигадана ця модель. Її сміливо можна назвати «два в одному»: диван зрісся з екраном, завдяки особливому держателю. При бажанні цей тримач разом з екраном можна перемістити вправо \ вліво, вгору / вниз. Ось тільки багато людей на дивані не вмістяться - максимум три людини.

Друга модель - великий диван, в який вмонтована система «домашній кінотеатр»: сабвуфер і потужні колонки. Екран в цьому випадку встановлюється окремо. У підлокітниках дивана передбачені висуваються полки-секції для зберігання дисків. І ще одна деталь - до такого дивану можна додатково підключити навушники або потужні колонки.

  • Транслювати музику. Зазвичай це роблять крісла, причому не стандартної форми, а кулястої. В такому кріслі сидіти дуже зручно, плюс до всього створюється відчуття «оточення» музикою з усіх боків. В спинку крісла вбудовується акустична система, яка і створює такий ефект.
  •  Швидко розкладається від одного натискання кнопки. Сьогодні існують дивани, які мають у своїй основі розкладачку. Але тільки не ту, яку доведеться витягувати самостійно, прибравши всі подушки, а особливу. Вона розкладає від одного натискання на кнопку на пульті ДУ. При цьому подушки самі акуратно підвертаються під матрац під час трансформації.

 І ще доповнення - існують дивани та крісла, в яких за допомогою кнопки можна регулювати глибину сидіння, а ще висувати подушку під голову, підніжку під ноги.

  • Тримати все «під рукою». Наприклад, ця модель дивана-рекамье. Завдяки тому, що вона поєднана з полками, все можна тримати в безпосередній близькості: книги, газети, пульти. На полку можна поставити нічник, попільничку і безліч інших потрібних речей.
  • Світитися. Є відразу кілька подібних різновидів диванів. Перший вид - диван, в спинку якого вмонтовано нічник. Другий вид - диван, який світитися в темряві весь. Це стало можливим завдяки тому, що в сидіння і спинку «вплели» світлодіоди. Вони висвітлюють простір неяскравим, приємним світлом.

 Дивувати. Це можуть дивани, чия оббивка реагує на тепло людського тіла. На такому дивані чітко видно, що людина тільки що встав звідти. Ще одна оригінальна модель може визначити стать людини. Для цього вона «використовує» спеціальні візерунки синього і рожевого кольорів. Так, якщо сидять жінка і чоловік, по оббивці «розбіжаться» сині і рожеві квіти, якщо тільки жінка, то синіх не буде.

---

З повагою, Михайло М'який, експерт по м'яких меблів інтернет-магазину Омеблі.

 Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на omebli.ua обов'язкове.


559 18.04.2019
0