Выберите параметры
Скинути все

Ціна

Скинути все
 
 

Меблі на замовлення

7 кроків до бажаної меблів або тонкощі придбання меблів «під замовлення»

Мрієте про те, щоб купити корпусні меблі з ексклюзивним дизайном і розміром точно для вашої квартири? Тоді в роздробі не шукайте, а відразу йдіть замовляти. Як зробити це грамотно? Про це ми вам розповімо. А точніше, пройдемо по кроках весь шлях від мрії і до готової встановленої меблів.

меблі на замовлення хорошої якості

Крок перший: вибір фірми, стилю, моделі

Перше, що потрібно зробити, визначитися з виконавцем. Для цього є сенс походити по декількох салонах, студіям. Дивіться їх каталоги, дізнавайтеся терміни виготовлення і установки. Порівнюйте ціни в різних салонах на приблизно однакову по комплектації меблі.

Визначившись з фірмою-виробником, саме час чітко позначити (хоча б для себе) стиль меблів. Що це буде - класика без надмірностей? А може бути яскравий модерн? Меблі з металевими деталями в стилі хай тек? Потрібно хоча б у загальних рисах це представляти.

Крок другий: приблизна вартість.

Для багатьох це є ключовим моментом. Однак відразу дізнатися точну ціну комплекту не вийде. Навіть якщо вам підрахують, то це буде умовно. Точний розрахунок ви отримаєте тільки після візиту замірника і складання дизайн-проекту ваших меблів. Варто враховувати, що зазвичай умовна ціна завжди менше реальної. Якщо навіть вона здається вам великий - просіть показати шляхи для зниження загальної вартості меблів. Так, наприклад, для шафи купе буває достатньо відмовитися від дзеркальних дверей, сітчастих поличок для дрібниць, щоб знизити ціну на 20-30%.

Крок третій: заміри і складання проекту

мебель, яка вам нужна

Непорушною правилом хороших меблевих салонів є, те, що вони не підпишуть з клієнтом договір на роботу, поки не виконані професійні виміри. Причому те, що зняли самі господарі, зазвичай не враховується. Дуже добре, якщо у замірника є лазерна лінійка, яка дає максимально точні виміри.

Тільки після зняття мірок, дизайнер може представити вам приблизний проект майбутніх меблів.

Крок четвертий: вибір матеріалів фасадів, стільниць меблі на замовлення з будь-яких матеріалів

Асортимент матеріалів сьогодні дуже великий. Це різна деревина (ясен, бук, дуб, екзотика), шпон, МДФ, скло та багато іншого. Якщо хочете замовити фасади з недорогого, але практичного матеріалу, вибирайте ламіновані МДФ.Ці поверхні красиві, за ними просто доглядати. Якщо шукайте, щось більш класичне, то підійде дерево. Відразу врахуйте, що фасади кухонних, віталень шаф - це «обличчя» вашої кімнати. Якісний фасад меблів радує око, прикрашає приміщення. Для кухонних шаф варто вибрати фасади з масиву твердої деревини: ясена, акації, дуба. Ці матеріали практичні, невибагливі і виглядають чудово.

Вибираючи стільницю, орієнтуйтеся не тільки на ціну, але і на довговічність і гігієнічність. У цьому сенсі хорошим матеріалом є штучний камінь. Він шовковистий, негігроскопічні, легко реставрується, виглядає дуже презентабельно.

Крок п'ятий: вибираємо колір

Варто враховувати, що якщо фасади меблів темні - кімната здається менше, темніше, стриманість. Біла меблі - дуже красива, але непрактична. Шафи-купе, що мають дзеркальні двері, можуть візуально збільшити приміщення, зробити його світліше. Що стосується кухонних меблів, то тут модними вважаються фасади, облицьовані шпоною вишні, ясена. Вони добре поєднуються з металом і склом.

Після того, як всі ці нюанси обговорені, дизайн-проект підписаний замовником, меблі піде у виробництво.

Крок шостий: доставка готових меблів

Коли корпусні меблі буде готова, вам повинен подзвонити менеджер і узгодити час для доставки. Не варто його затягувати. Буває так, що в договорі чітко прописується, скільки днів меблі може лежати на складі. Якщо більше - штраф з покупця.

Вантажники самі заносять меблі і саме розпаковують. Не варто їм допомагати, щоб уникнути пошкоджень. Після того як меблі розпакована, вам варто перевірити її наявність і якість за спеціальним бланка замовлення. Якщо виявилися дефекти, відколи, то залишайте цю меблі в сторону. З нею можуть вчинити по-різному: забрати відразу і почати виготовляти для вас нові предмети або відправити до вас експерта, який на місці вирішує, що робити.

Якщо всі меблі у відмінному стані, ви ставите підпис на бланку замовлення.

Крок сьомий: монтаж, установка

мастера встановлять меблі відразу по прівозке

Монтаж може бути проведений відразу по прівозке меблівабо ж в інший день, обговорений заздалегідь. Якщо це кухня, то першими майстри встановлять нижні модулі. Після цього навісять полки, скріплять їх між собою. Тільки після цього встановлять фасади і стільниці. Останній етап - закріплення зовнішньої фурнітури.

Ось такий шлях зазвичай потрібно пройти, щоб отримати бажану меблі під замовлення!


Замовити будь-яку меблі на замовлення з гарантією якості ви можете за телефонами (044) 331-50-87, (050) 292-57-51

Телефонуйте прямо зараз і ми зробимо вам прорахунок меблів.Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на