Выберите параметры
Скинути все

Ціна

Скинути все
 
 

Крісла для керівників (46)

УВАГА! Наше підприємство ТОВ "Укррекламбюро" працює на загальній системі оподаткування. Ми платники ПДВ. Тому ціни на крісла для керівників вказані вже з урахуванням ПДВ. Також - ми за чесний бізнес! Ми працюємо БЕЗ ВІДКАТІВ!
Популярне крісло Атлантіс. Чудово підходить для людей багато часу проводять за комп'ютером. Прикрасить як офісний інтер'єр, так і домашній.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
6000 грн.
Інші варіанти:
Функціональне та комфортне крісло для керівника Ніка. Згладжені зовнішні краї, продуманий вигин поверхні і ваша спина буде в правильному положенні протягом робочого дня.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
7200 грн.
Новинка 2012 року.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
2200 грн.
Шикарне люксове крісло для керівника з натуральної шкіри чи шкірзамінника з обробкою з дерева. Зручна висока спинка, м'яке сидіння зі спеціальним рельєфним малюнком. У кріслі Галант ви будете тільки відпочивати.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
8000 грн.
Валенсія - це стильне крісло для керівника. Відрізняється ергономічністю і добре зменшує навантаження на спину, дозволяючи спокійно працювати протягом дня.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
10000 грн.
Інші варіанти:
Шикарне крісло Роял буде відмінним офісним або домашнім рішенням. Протягом робочого дня ви не відчуєте втоми в спині.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
2800 грн.
Інші варіанти:
Новинка 2012 року. Стильне крісло для керівника з різноманітними матеріалами оббивок. Два варіанти механізму розгойдування.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
4200 грн.
Інші варіанти:
Новинка 2012 року. М'яке крісло для керівника з різноманітними матеріалами оббивок і трьома варіантами виконання підлокітників і хрестовини.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
4000 грн.
Інші варіанти:
Стильне офісне крісло. Підголовник і боковини оббиті якісним кожзаменителем. Крісло за доступною ціною.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
2400 грн.
Красиве м'яке крісло Тулуза. Новинка 2010 року. Відмінне офісне крісло для керівника, або для домашньої роботи за комп'ютером.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Детальніше →
Немає в наявності
3400 грн.
Інші варіанти:

Крісло керівника

Крісло для керівників є тим предметом, на який звернений пильний погляд всіх відвідувачів. Воно повинно відповідати вимогам функціональності, зручності, а також мати зовнішній вигляд, відповідає високому рівню компанії. Якщо порівнювати крісло керівника (Київ їх пропонує в достатній кількості) з іншими офісними кріслами, то відразу помітно, що воно відрізняється більшими розмірами, вишуканим дизайном та виконавців з дорожчих матеріалів, тим самим підкреслюючи респектабельність і роль керівника.

Вибір крісла для керівника

Якщо ви вирішили придбати крісло керівника, необхідно впевнитися, що воно відповідає певним критеріям. Керівник, на відміну від інших працівників, часто має ненормований робочий день, тому йому необхідно уникати перевтоми, яке може виникнути через відсутність правильно організованого робочого місця.Дотримуючись законів ергономіки, офісні крісла для керівника повинні підтримувати хребет у такому положенні, щоб максимально знизити його навантаження.

При виборі крісел зверніть увагу на матеріали, з яких вони виготовлені. Обробка повинна відповідати нормам гігієнічних і санітарних вимог, бути екологічно чистою і зберігати температуру тіла людини в нормі. Найбільш підходящим для цього матеріалом є натуральна шкіра, здатна «дихати». Сьогодні використовуються і інші матеріали, які відповідають подібним нормам.

Високий статус керівника компанії повинна підкреслювати сувора меблі, тому рекомендується підбирати крісла в класичній колірній гамі без яскравих відтінків.Припустимо використовувати світлі відтінки, наприклад, дуже елегантно виглядає біле або бежеве крісло керівника. Купити такі моделі ви завжди зможете в нашому меблевому інтернет-магазині.

Як ми вже згадували, крісло повинно забезпечувати максимальний рівень комфорту, тому обов'язково сядьте в нього при покупці, перевірте, чи зручно вам в ньому, не відчувається якийсь дискомфорт? Якісні крісла керівника оснащуються п'ятипроменевої опорою, що має міцні коліщата, а також надійними підлокітниками. У кабінеті директора ви ніколи не зустрінете крісло без підлокітників, оскільки вони не виглядають так строго і респектабельно, як сучасні крісла для керівників. Київ по праву вважається законодавцем моди в багатьох сферах, не є винятком і меблі для офісних кабінетів керівників. У кабінеті директора будь-якої компанії ви обов'язково побачите шикарні крісла з шкіри. Виробники крісел постійно вдосконалюють їх конструкцію і випускають нові колекції. Нерідко можна зустріти крісло для керівника в Києві з підлокітниками, обробленими деревиною цінних порід.

Намагайтеся не вибирати крісло з великою кількістю декоративних елементів, що не мають функціонального призначення. Це вкаже лише на поганий смак, який не має нічого спільного з меблями представницького класу. Крісла керівників неможливо уявити без можливості їх регулювання по висоті. Цей параметр повинен змінюватися без особливих зусиль, роблячи робоче місце комфортним. Також в районі голови іноді розміщується спеціальний валик, а для більшої зручності передня частина сидіння має круглу форму. Сучасні виробники при проектуванні крісел надають величезного значення ергономічності. Скористайтеся і ви всіма перевагами таких крісел.