Важливі факти про корпусних меблів, які варто знати

Знаєте Чи ви, що таке корпусні меблі? Думаєте, це тільки тумби та шафи? Ні, виявляється, до цього виду відносять та комоди, ліжка, столи. Більш 70% меблів, продаваної сьогодні, це саме корпусні, яку легко «обчислити» з першого погляду, оскільки її головний ознака – форма паралелепіпеда.

Книжкові та білизняні шафи, посудні буфети, комоди та тумби, а ще столи та ліжка, спинки та боковини яких виготовлені в вигляді площині, відносять в цю велику групу корпусних меблів. Ось деякі представники цієї групи:

комод Посудний шафа

Корпусні меблі може бути представлена в магазині в вигляді окремих виробів або ж в складі гарнітурів. Перший варіант сьогодні більш затребуваний, люди купують окремі, потрібні їм предмети меблів, щоб зайняти визначене місце в квартирі. Цілий гарнітур частіше всього набувають новосели, підбираючи його розміри під площа кімнати.

3 переваги корпусних меблів

 1. Мобільність – в відміну від вбудованою, яку вже ніяк НЕ переставити, елементи корпусних меблів легко можна переміщати по кімнаті, освіжаючи сприйняття інтер'єру. Ще один «плюс» - при переїзді «корпусу» легко забираються з собою, тоді як вбудовану меблі доведеться залишити. До наприклад, елементи на фото легко змінюються місцями та переставляються в іншу кімнату: меблі в кімнаті
 2. Можливість додавати елементи – це перевагу особливо актуально для сімей з дітьми. Так, по міру дорослішання дитини, дитячу кімнату можна буде доповнювати відсутньої меблями – письмовою столом, тумбою, комодом для одягу, шафою для книжок. Підібрати колір фасадів меблів сьогодні НЕ складе праці, тому легко та недорого можна скомплектувати функціональний гарнітур. За вартості це виявиться на 30-40% дешевше, ніж тотальне оновлення обстановки в дитячої. 
 3. Створення єдиного стилю – в деяких компаніях можна придбати або замовити виготовлення стильною корпусних меблів НЕ для однієї кімнати, а для квартири в цілому. Це може бути колекція в класичному, модерновому стилі, яка призначена для розміщення в вітальні, передпокої, спальні, дитячої. У ніж «плюс» такого єдності під всій квартирі? В тому, що, НЕ порушуючи естетики, можна переміщати меблі НЕ тільки в рамках кімнати, але та з однієї в іншу. До наприклад, тумба з дитячої може «перекочувати» в передпокій, комод з вітальні в дитячу. 

Що сьогодні модно?

У меблевій галузі модні тенденції змінюються НЕ з такої швидкістю, як це відбувається з взуттям, одягом, аксесуарами. Однак, зміни таки є!

 • Ще кілька років тому були дуже актуальними фасади темних тонів (особливо, венге). Сьогодні вони «поступилися» місце більш світлим (вибілений дубу, клену). Або горіху, як на цьому фото: Буфет для посуду
 • Крім того, в моді насичена гамма – колір червоного дерева, теракотовий, мокко. 
 • Якщо говорити про обробці, то тут в тренді вставки з матового скла та глянець. 
 • Форми – прості, функціональні. Пішла в минуле зайва химерність інтер'єру, повернулося – зручність. Якщо це комод, то краще вибирати з різними по розміром ящиками, якщо шафа для книг, то обов'язково з заскленими дверцятами.

І ще…

Кімната маленька по площі? Тоді вибирайте світлу меблі, причому, ніж світліше тон, тим краще. Ще одна хитрість – залиште простір біля масивного шафи відкритим, хоча б з одного боки. Це дозволить візуально полегшити «картинку».

Якщо є можливість – приберіть з спальні робочу зону та меблі, пов'язану з цим. Це не тільки каприз моди, але та рекомендація психологів. Чи не стоїть відгороджувати робочий куточок шафою або стелажем. Кращий вихід – знайти йому місце в вітальні, в крайньому випадку – на кухні. У загальному, там, де ніхто НЕ спить.

5 правил вибору корпусних меблів

Ось кілька рад, які допоможуть придбати якісний, красивий та довговічний товар:

 1. Чи не ставитеся з упередженням до меблів з плит МДФ, ДСП, рахуючи, що вони надають шкідливе вплив на людини. Дійсно, при виготовленні плит використовуються формальдегідні смоли, однак, облицювання готових плит (забарвлення, ламінування) дозволяють звести на немає їх небезпека. Саме тому, НЕ бійтеся вибрати меблі з МДФ або ДСП, тільки відразу переконаєтеся, що все крайки там облицьовані та відсутні зазори та відколи. До того ж, великий плюс такої меблів – прийнятна ціна. 
 2. Звертайте пильну увагу на фурнітуру. Саме від неї під чому залежить довговічність та функціональність меблів. Важливо, щоб фурнітура була зручної, практичною, щоб біля неї відсутні плями іржі, відколи, тріщини. Самої кращою сьогодні вважається німецька фурнітура, хоча вона може серйозної збільшити вартість готового вироби.& nbsp;
 3. Ще одна деталь – скла в меблів повинні бути загартованими. Це стосується як горизонтальних, так та вертикальних поверхонь. Зверніть на це особливу увагу, якщо дбаєте про безпеки своєї сім'ї. 
 4. Вибираючи меблі, добре придивитися до якості облицювання кромок. Вони можуть бути оброблені деревиною (рейками), шпоною, ПВХ пластиком або плівковим матеріалом. У останній вид входить меламиновая смола, яка робить поверхню плити міцною, надає глянець, володіє стійкістю до будь-яким температур. 
 5. І, нарешті, обов'язково просите сертифікат на будь вид корпусних меблів. Саме з нього ви дізнаєтеся, хто виробник, безпечна Чи це меблі, з чого вона зроблена. Тільки відразу дивіться, щоб в сертифікаті був зазначений саме той гарнітур або предмет, який ви вибрали. Звіряйте назва або номер, читайте опис, яке там дається!
Бажаю вам затишної домашньої обстановки!

З повагою, Федот Корпускул, експерт з корпусних меблів інтернет-магазину Омеблі.


Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.