8 усипляючих рад

Мета №1 матраців, які ми продаємо - це допомогти вам поліпшити нічний сон.
Ось кілька простих для реалізації рад.

Ваше оточення:
Сон-Рада № 1
У вашій кімнаті повинна бути темнота під час сну. Важкі щільні гардини захистять вашу кімнату від світла з вікна. Також ви можете спробувати маску для очей, щоб закрити ваші очі від світла.
Сон-Рада № 2
Переконайтеся, що ваша ліжко потрібного розміру. Ви повинні мати достатньо місця, щоб розтягнутися, потягнутися або обернутися, так, як вам комфортно.
Сон -Рада № 3
Переконайтеся, що ваша спальня добре провітрюється та має комфортну температуру. Більшість людей сплять краще, якщо в кімнаті трохи прохолодно.
Сон- Рада № 4
Переконайтеся, що ваш матрац і подушки зручні та забезпечують вам надійну підтримку під час сну. Важливо, щоб вони були вільні від алергенів, які можуть впливати на вас під час сну. 

матрас Матролюкс Matroluxe Pocket Spring


Ви:
Сон-Рада № 5
Регулярно займайтеся фізичними вправами вранці або раннім ввечері. Фізична активність від 20 до 30 хвилин може допомогти вам легше заснути та краще спати.
Сон-Рада № 6
Лягайте спати та прокидайтеся в одне та то ж час кожен день та вам буде легше заснути.
Сон-Рада № 7
Введіть собі в звичку робити регулярно якісь розслаблюючі дії перед сном - це дозволить вам заспокоїтися та допоможе легше заснути.
Сон-Рада № 8
Припиніть є по крайньої міру за два-три години до сну.

З побажаннями приємного сну, Інна Сонливая, фахівець зі сну інтернет-магазину меблів Omebli.ua


Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.