Про безкаркасні дивани

  У наш час безкаркасні м'які меблі стають все більш і більш популярними. Для любителів м'якості, легкості і підвищеного комфорту це найцінніше придбання.

    Свій же початок безкаркасні дивани взяли від безформних крісел, м'ячів, груш, які більше купувалися для дітей.

  Чому для дітей? Такі дивани мають найнижчу ступінь травмонебезпекопасності, у них відсутній жорсткий каркас як такої і завдяки своїй м’яяякості він елементарно приймає форму людського тіла.

    Для дорослих він теж підійде. Зараз є маса різних класних дизайнів. З першого погляду і не відрізниш каркасний він чи безкаркасний !


Бескаркасные диваны, Омебли, Omebli

  Що з себе представляють ці чудо-меблі? Це спеціальний, зшитий з супер зносостійкого матеріалу, чохол, який заповнюють спеціальним наповнювачем (особливі пластикові гранули). Особливість цього наповнювача в тому, що він легко приймає форму тіла, будь-які вигини і підтримує хребет (навантаження на нього і суглобів взагалі знижується ) краще будь-якого ортопедичного дивана.

  Ще одна головна особливість безкаркасних диванів - скачки температури і підвищена вологість йому дарма! А все чому? - Завдяки своїй спеціальній конструкції такі дивани мають відмінний повітрообмін. Звыдси випливає ще одна перевага - Ваша шкіра, яка торкається до дивану, не буде потіти, пріти. Можна з упевненістю сказати що такі дивани гіпоалергенні.

     Безкаркасні меблі можна зшити навіть і своїми руками! Заодно Ви можете зайняти не тільки своєю дитини, але і себе самого. Це ж так цікаво! Для цього потрібно придбати хорошу міцну тканину на Ваш смак, знайти потрібну викрійку в інтернеті і придбати речовину, якою буде наповнені майбутні безкаркасні меблі. Тканини можуть бути таких видів (головне, щоб вони були меблевими):

 • жакард

 • шеніл

 • флок

 • шкіра і тд

  Наповнювач може бути поролон, спеціальні гранули з пластику або пінопласту, полістирол.

Пенополистирол, наполнитель бескаркасных диванов, Омебли, Omebli

   Приклад майстер-класу з виготовлення безкаркасного дивана своїми руками Ви можете подивитися тут

    Єдиний мінус безкаркасних меблів своїми руками - це не такий швидкий процес його виготовлення і не завжди дуже вдалий. Тому краще довіритися виробникам, які на цьому спеціалізуються. Адже навіть якщо наповнювач хоч трохи неправильно укласти, то Вам не уникнути відчуттів, що ви сидите на незручних, жорстких і продавлених меблях... Довіряйте професіоналам!

    Наведемо ще купу переваг безкаркасних диванів:

 • за рахунок відсутності каркаса такі дивани дуже легкі і їх зручно пересувати навіть дитині!

 • такі дивани мають незвичайні і нестандартні дизайни, завдяки чому Ви забезпечите собі унікальне придбання + наповните свій будинок ще більшим затишком і комфортом

 • ще раз повторимося, що диван приймає будь-які форми Вашого тіла, і Ви можете лежати на ньому в будь-якому положенні без шкоди для свого комфорту і здоров'я

 • вони дуже якісні. Адже для їх виробництва потрібні особливо міцні тканини, щоб ці дивани могли конкурувати із звичайними каркасними.

 • завдяки наповнювачу полістиролу, який найчастіше використовується в таких меблях, найкраще підтримується форма і забезпечується гіпоалергенність, тому що він не викликає різних алергічних реакцій. Особливо для дітей це саме те!

 • такі меблі завдяки вищеописаному наповнювачу можна без побоювань використовувати для щоденного сну без шкоди для здоров'я.

Бескаркасные диваны в разложенном виде, Омебли, Omebli

 • плюс використовувати їх можна не тільки для щоденного сну, але і для активного проведення часу та ігор (для дітей і не тільки).

   Вибирати які дивани купувати - каркасні або безкаркасні - Вам. Але раз вже Ви прийняли рішення на користь безкаркасних меблів, то у нас хороша новина - їх тепер теж можна придбати у нас!

Вдалих покупок разом з Омеблі!

---

З повагою, Анна Горяча, менеджер з продажів інтернет-магазину Омеблі.  

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщені цієї статті на іншому сайті активне індексоване посилання на www. omebli.ua обов’язкове.