Інтерв'ю Максима Вдовіна : «Диван в першу чергу повинен Вам подобатися візуально ».

Ексклюзивне інтерв'ю  для компанії «Омеблі» погодився дати фахівець по продажу одного з найбільших меблевих виробничих підприємств  «Art Metal Furniture» - Максим Вдовін. Він поділився секретами того, що стоїть знати при виборі дивана, які дивани в моді і по яким ознаками можна визначити нечесного продавця. 

 

1. Максим, розкажіть, які дивани зараз вважаються модними? 

На смак і колір товаришів немає. Модними вважаються дизайнерські дивани, у яких захмарна ціна та які купуються більше НЕ для функціональної потреби, а для естетичного задоволення.  Такі дивани, погодьтеся, Анна, завжди користуються популярністю. 

2.  Більшість покупців набувають диван НЕ на один рік. на що слід звернути увагу  в першого чергу при виборі дивана? 

При виборі дивана в першого чергу слід звернути увагу на дизайн дивана. Диван в першого чергу повинен вам подобатися візуально, адже ви будете на нього дивитися кожен день. 

Також зверніть увагу на габарити дивани, щоб НЕ сталося такого, що диван НЕ поміщається в кімнату або НЕ проходить в розібраному стані в проріз двері.

При виборі дивана також бажано посидіти і полежати на ньому, щоб зрозуміти, сумісно чи ваше тіло з ергономікою дивана. 

3.  Що по приводу каркасів? Які матеріали для виготовлення диванів самі міцні, і  який матеріал самий екологічно чистий? 

самий міцний каркас дивана – це металевий. Метал міцніше, ніж дерево. Але якісний дерев'яний каркас також зі часом у вас НЕ деформується. Самий екологічний матеріал – масив дерева, так як при виробництві ДСП і ДВП застосовується клей і його випаровування незначно, але все ж впливають на організм людини. 

4.   Як на рахунок комплектуючих до дивану? Чому тут стоїть приділити увагу? 

Ціна комплектуючих повинна відповідати якістю. Дерев'яні бруси  повинні бути НЕ вологі, а сухі та гладкі, без трісок. Чи не повинно стирчати різних метизів і скоб, про які можна поранитися. 

5.  Що по приводу вибору тканини? Є чи тут якісь важливі моменти? 

За вибору тканини на диван – все залежить від товщини вашого гаманця. Чим дорожче категорія тканини, тим якісніше вона. Далі вже керуйтеся своїм смаком. 

6.  Скажіть, Максим, а які ознаки при купівлі дивана повинні насторожити покупця? 

По-перше,  сильно низька ціна. Якщо ціна набагато нижче ринкової, то скоріше всього диван або низького якості або з яким то шлюбом. По-друге,  неможливість доставки. Нормальний магазин повинен забезпечити доставкою свого покупця (платній або безкоштовної). Також насторожити повинно відсутність гарантії.  У дивана вона зобов'язана бути! 

7.  А розрізняються чи смаки на дивани у людей різного віку? 

Та, Анна, звичайно. Просунута молодь зараз купує щодо недорогі дивани з механізмом «клік- кляк» і «акордеон», з нанесенням на тканини малюнка (принта). Більш дорослі люди – класичні дивани з механізмом розкладання «єврокнижка» або «дельфін». 

8.  Максим, а якими критеріями при виборі дивана користуєтеся Ви самі? 

При виборі дивана я дивлюся на дизайн дивана, співвідношення ціна/якість, наявність гарантії і на компетентність продавців. Так як диван може бути і відмінним, але з - за незнання матеріалу продавцем, я про це можу НЕ дізнатися.

9. Максим, спасибі, що приділили нам час.  Ми впевнені, що нашим клієнтам і просто читачам  будуть корисні Ваші поради.

Дякую. Мені теж було дуже перетину поспілкуватися з Вами, Анна! :)


 Бесіду вела представник інтернет -магазину «Омеблі»

Анна Ковальчук

11.04.2014


Омеблі є офіційним дилером по продажу диванів «Art Metal Furniture». Тому в інтернет -магазині диванів №1 Omebli.ua  Ви завжди зможете купити якісні дивани  по низькою ціною.

Наші контакти: 

(044)331-50-87,

(097)18-75-135,

(050)292-57-51


-----

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщені цієї статті на іншому сайті активне індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов’язкове!