8 помилок при купівлі диванів

Купуючи дивани, люди роблять безліч помилок, після яких потім жалкують про свою покупку. Давайте розберемо найрозповсюдженіші з них і розберемося як правильно вибрати диван або інші м'які меблі.

Помилка №1: Я не можу зрозуміти чого хочу, чи який все ж таки краще купити диван?

Багато диванів, Омеблі Вибір диванів, Омеблі

    Завжди, коли людина опиняється в магазині меблів, у неї звичайно ж розбігаються очі. Ми бачимо дорогий гарний диван (миттєво стається кохання з першого погляду), а поруч диван не дуже, але ..... з великою знижкою! Як бути в такій ситуації? О_О

     Тут поширена помилка:

- ми прожогам летимо в найближчий банк, щоб взяти кредит (ну дуже вже хочеться купити вподобаної диван!)

- або щасливі тому, що змогли круто заощадити, купивши диван зі знижкою.

    Вихід?  Попередньо прикиньте суму, яку готові витратити, врахуйте нюанси - хто як буде проводити час на новому дивані, а потім нарешті довіртеся своєму чуттю і можете піддаватися своєму "ХОЧУ-ХОЧУ!”.

Помилка №2: Вибираємо забарвлення дивана "на око"

Яскравий диван з різних оббивок, Омеблі

   Колір є основною складовою дизайну інтер'єру. Не можете ніяк визначитися, який колір дивана вибрати? Пам'ятайте - що вивід чи впишеться диван в інтер'єр з прикидання цього «на око», за фактом може дати протилежні ефект - диван повністю «випаде» з інтер'єру.

   Щоб бути впевненим напевно - візьміть шматочок оббивки потрібного кольору і вдома подивіться як він буде поєднуватися із загальним інтер'єром Вашого житла.

  Хоч зараз і стають більш популярними інтернет-магазини меблів, але не варто забувати, що колір на екрані може відрізнятися від реального. Тому краще піти і подивитися на диван живцем або в тому ж інтернет-магазині подивитися / взяти в живу оббивки / тканини диванів (у хороших інтернет-магазинах, їх, зазвичай, має бути дуже багато, а також викликати додому менеджера зі зразками оббивок - докладніше тут)

Помилка №3: Ми не відаємо про те, який розмір дивана вибирати

    Перед походом у магазин за диваном, визначте той розмір майбутнього м'якого друга, який вписується в площу вашого житла і, виходячи з цього, вибирайте.

   У такому випадку, м'який друг буде займати стільки місця, скільки і потрібно.

 

   Взагалі ідеальний варіант - накидати план.

 

   Адже якщо диван у магазині здався вам не дуже великим, у вашій квартирі може виявитися величезним...

 

Помилка №4: Яку оббивку дивана краще вибрати?

Собака на дивані, Омеблі

   Перед покупкою ще варто враховувати, хто і як буде експлуатувати диван. Наприклад, у сім'ї є діти - не варто купувати диван з гострими кутами і масивними, важкими підлокітниками (дитина може боляче вдаритися). Якщо в будинку є собака (кішка), то можна забути про дивані з ніжною і світлою оббивкою (кігтики і лапки обов'язково зроблять свій внесок в дизайн дивана). Про дивани з оббивкою антикіготь читайте тут

   Висновок - важливо вибирати диван і з практичної точки зору, а не тільки естетичної.

Помилка №5: На смак і колір всі фломастери різні:)

   Людей багато і думок стільки ж. Якщо йти купувати диван і брати з собою купу людей або запитувати думку у багатьох, то підсумок - його покупка не відбудеться зовсім.

   Тому .... найкраще йти за покупкою одному або в компанії тієї людини, з якою буде розділятися використання цього дивана. У такому спорі вже точно народиться істина - ви напевно підберете відповідний диванчик!

Помилка №6: Сім разів відміряй, один раз відріж!

   Важливі гості мають ось-ось днями навідатись, а спати їм ніде? Все таки це не привід приймати поспішні рішення в покупці першого-ліпшого дивана мало не за хвилин 15! Поспішність у виборі дивана - це серйозна помилка, адже використовувати його потім Вам довгі роки…

Помилка №7: Справа вихідного дня

Плани на вихідні - купити диван, Омеблі

   Будь-які серйозні покупки, у т.ч. покупка дивана, люди здійснюють в основному на вихідних. Купувати диван краще все таки у будній день. Народу в магазині набагато менше, консультанти магазину не так завантажені і зможуть приділити Вам більше часу. У результаті Ви не поспішаючи і ретельніше підберете собі саме той диван який потрібен. Якщо ви не можете відлучитися від роботи у робочі дні, то, наприклад, багато інтернет-магазини диванів працюють і після 18-00 в будні дні - зателефонуйте попередньо і домовтеся про те, що ви прийдете вибрати диван після 18-00.

Помилка №8: Cоромимося запитати...

   Ви знаходитесь в меблевому магазині і вибираєте диванчик. Знайшли потрібну модель, але оббивка ну ніяк не вписується в інтер'єр вашої квартири! Багато в такому випадку роблять поширену помилку - засумувавші, йдуть, не дочекавшись консультанта (можливо він сам не підійшов). А у нього можна було дізнатися про наявність зразків інших оббивок, які точно могли Вам підійти і Ви змогли б замовити свій ідеальний диван….

Отже…

    Якщо Ви зможете ліквідувати хоча б частину таких помилок, то буде більше шансів отримати диван, який повністю задовольнятиме всі побажання свого господаря.


---

З повагою, Анна Горяча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі. 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщені цієї статті на іншому сайті активне індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов’язкове!