"І де ж ніша?"

  У цій статті мова піде про нішах для білизни в диванах. Чому ми вирішили торкнутися цієї теми? Як купити диван з нішою для білизни (з коробом для білизни) в Києві? Зовсім недавно наш клієнт обпікся в цьому питанні при замовленні.

  Справа була ось як...... Клієнт розглядав диван Бостон 2 (він з нішею для білизни і механізмом розкладання "викочування"). У результаті вибрав диван з варіантом модифікації СВ (спальний варіант, механізм розкладання "Викочуваний+дельфін"). На наявність ніші для білизни увагу не було звернуто. Можете уявити собі реакцію клієнта, коли до нього приїхав диван без ніші для білизни..... Але закінчилося все добре - клиен погодився залишити диван у себе.

   Тому.... Щоб не здійснювати більше подібних помилок давайте розглянемо механізми розкладання диванів, які в них ніші і чи передбачені вони взагалі.

 

1. "Викочуваний" механізм

 Такий механізм досить міцний і розрахований на часті розкладання дивана. Ніша при такому механізмі передбачена, вона знаходиться в середній частині дивана (там, куди падає верхня частина сидушки - дивись на анімашки )

Фото диван с механизмом раскладывания выкатной, ОмеблиФото разложенный диван с механизмом раскладывания выкатной, Омебли Механизм раскладывания выкатной, Омебли

2. Механізм "Дельфін"

  Цей механізм дуже популярний в кутових диванах . Там є ніша для білизни , збоку.

Фото угловой диван с коробом, ОмеблиМеханизм раскладывания дельфин, Омебли 

   Його ще іноді використовують для звичайних диванів. І ось в цьому випадку ніша для білизни відсутня ... Тому що звичайний диван з механізмом "Дельфін " - це як кутовий , тільки з обрізаною кутовий частиною , в якій і знаходилася ніша для білизни. Навіть при бажанні в звичайному дивані з таким механізмом технічно не можна вмонтувати нішу. Її місце як би займає на частину , яка " вистрибує " , коли диван розкладається (це можна побачити на зображенні знизу). 


Механизм раскладывания дельфин для обычного дивана, Омебли

3. Механізм "Єврокнижка" 

 

  Самий надійний з усіх механізмів розкладання. Він не має механізму як такого. По цьому і ламатися в такому дивані нема чому! :) Призначається диван для щоденного використання. Має містку нішу для білизни в тій частині дивана, куди падає спинка.

Короб дивана с механизмом Еврокнижка, ОмеблиМеханизм раскладывания Еврокнижка, Омебли 

4. Механізм "Клік-кляк" і "Книжка"

 

  Ці два механізми практично однакові, вони міцні і надійні. Різниця тільки в тому, що у "книжки" дві позиції-складений і розкладений диван, а у "клік-кляк" три - складений, розкладений і проміжний "релакс", як би напівсидячи - напівлежачи. Ніша для білизни є в обох механізмах, ми можемо її виявити, піднявши сидушку (можна побачити нішу на фото)

 Короб дивана с механизмом раскладывания Книжка, Клик-кляк, ОмеблиМеханизм раскладывания Книжка, Клик-кляк, Омебли


5. Механізм "Тахта"

 

  У диванів з таким механізмом досить таки містка ніша для білизни (на фото видно розташування ніші) .

Диван Тахта разложенный ОмеблиКороб для белья дивана Тахта Омебли 

 

 Дивани типу "Тахта" мають одне цікаве перевага - навіть якщо вони не розкладаються, у них все одно є велика ніша для білизни.

 

6. Механізм "Акордеон"

 

  Дивани з цим механізмом зручні і компактні, доступні за ціною. Бувають з дерев'яного каркаса або металевого .

 

 Що стосується ніші для білизни... то вона може бути, але може і не бути. Або третій варіант - ніша тканинна у вигляді мішка, який пристібається до днища дивана (можна побачити на схемі механізму розкладання нижче).

Механизм раскладывания Аккордеон, ОмеблиКороб для белья дивана с механизмом Аккордеон, ОмеблиСхема раскладывания дивана с механизмом Аккордеон, Омебли  

 

І на закінчення...

 

  Дорогі друзі, ми сподіваємося, що з цієї статті Ви витягнете користь і тепер купуючи розкладальний диван з коробом для білизни, зможете самі упевнитися - чи є в ньому ніша для білизни, не питаючи менеджера. І Вас обдурити, ввести в оману буде вже не так то просто!

 

  Для себе висновок зі сформованої ситуації, описаної на початку, ми зробили. На майбутнє і ми будемо уважнішими, відповідальними Smile


(P. S. У нашому інтернет-магазині знайти, замовити і купити дивани з нішею для білизни можна тут, а без ніші для білизни - тут )

 

---

З повагою, Анна Горяча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі. 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщені цієї статті на іншому сайті активне індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов’язкове!