Диванний спорт разом з нами! :)

На дивані можна не тільки відпочивати, проводити час свій вільний, в обіймах з телевізійним пультом, але і підтримувати свое тіло у відмінній формі! У чому плюси такого "диванного" спорту? Головний плюс - це те, що ви ВДОМА! Навіщо кудись бігти(спортзал, фітнес клуб), платити купу грошей?


Звичайно, якщо є плюси, то нікуди не дітись від мінусів....Які мінуси у нашому випадку? Це низький рівень результативності за рахунок не постійної систематичності занятть. У чому ж може причина бути? - Відсутність самодисципліни. Але якщо присутня сила волі у вас, то й успіх гарантований! Та ще й улюблений диван у поміч!;) Чудово, правда?  

Для цього від нас маленька інструкція до дії (5 диванних вправ):

(Рекомендуємо - перед початком диванного тренування важливо видалити всі фактори, що можуть з легкістю вас відволікти. Увімкніть музику - щось ритмічне.)

1. Дихання

На дивані лягаємо на спину, ноги тримаємо прямо, руки простягаємо над головою (ніби хочете дістати до протилежної стіни). Вдих - тіло напружуємо, видих - розслабляємося. По можливості використовуємо черевне дихоння - груди не рухаються. Глибоке дихання та повільне... Навіщо поспішати? :)

2. Велосипед

Продовжуємо лежати на улюбленому дивані в попередньому положенні, а ноги підносимо в гору. Утримуємо їх по можливості під кутом в градусів 45-65. Якщо важко для вас це, вихід - імітувати велосипедну їзду.

Вправа велосипед на дивані, Омеблі, Omebli.ua 

3. Вправа на розтяжку

Перш ніж приступити до цієї вправи, потрібно розім’яти м’язи шиї (встаємо чи залишаємося сидіти на дивані, нахиляємо по черзі голову до кожного плеча, трохи затримуючись під час кожного нахилу). Далі повертаємося на улюблений диван, лягаємо на правий бік, згинаємо ліву ногу, беремося за ступню з тильної сторони і намагаємося притиснути її до сідниць. Повторюємо декілька разів і перевертаємося на іншу сторону, повторюємо вище перераховане.

4. Качаємо прес

Як можна качати прес, не встаючи з дивану? Ось цікавий спосіб - лягаємо на диван(чи залишаємося на ньому), кладемо книгу на живіт, і поважче :) , за допомогою м’язів живота підіймаємо та опускаємо книгу,чередуємо повільні та швидкі скорочення.

Качаємо прес на дивані, Омеблі, Omebli.ua 

5. Розслабляємося

Під час спорту на дивані не обов’язково обмежувати себе 4-ма перерахованими вище вправами. Якщо є бажання - підбирайте спеціально для себе комплекс вправ та застосовуйте всілякі спортивні аксесуари (гирі і тд.). Але розслаблятись після занять теж потрібно! Тому....повертаємося на ваш чудо-диван, лягаємо на спину, фокусуємо свою увагу на будь-якій точці стелі на 1-4 хвилини. Після цього можемо закрити очі, руки вмостити на животі, дихати повільно та глибоко. Розслабляйтесь! :) 

Погодьтеся, диван - річ дуже універсальна та корисна! 

Якщо вам набрид ваш старий диван чи його й взагалі у вас немає – завжди можна звернутись до НАС і замовити собі нового диванного чудо-друга для сну, відпочинку, спорту и тд., підібрати до нього оббивочку, щоб радувало око і на дотик було приємно, обрати потрібне наповлення. 

Купуйте дивани та ставайте стрункішими разом з НАМИ! ;)

---

З повагою, Анна Горяча, менеджер з продажу інтернет-магазину Омеблі. 

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщені цієї статті на іншому сайті активне індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов’язкове!