Вибираємо дитячий диванчик

     Вашому дитині вже року три або більше? Ліжечко, в якому він весь цей час спав, стало йому помітно замалим і незручним. Ви звичайно ж поспішайте придбати новий диванчик, який як можна довше НЕ доведеться змінювати. Так сказати, на виріст, адже дитина все час зростає.

   Звичайно можна купити звичайний дорослий диван, який потім перейде в вітальню, передпокій і тд.

 Ви адже напевно хочете, щоб він мав красивий дизайн, був дуже зручний та, що НЕ мало важливо, подобався самому дитині!

  Купуючи диванчик, потрібно в обов'язковому порядку дотримуватися кілька зовсім НЕ складних правил, якими ми хочемо з Вами поділитися. 

1) Будь-яка дитяча меблі повинна бути якісна і виконана виключно з екологічно чистих матеріалів!

Дитячий диван, Екологічно чисті матеріали, Віка, Омеблі, Omebli.ua

 Ви НЕ на один рік купуєте диванчик. А якість як раз і визначає на скільки довго він Вам прослужить. Чи не стоїть забувати, що дитина адже буде на ньому грати, скакати, стрибати. А якщо диванчик НЕ якісний, то самі розумієте, що він довго НЕ протягне.

   Деревину, яку використовують при виготовленні диванчика, покривають лаком. Він ні в якому випадку НЕ повинен мати шкідливих домішок!! Їх наявність може викликати у дитини алергічну реакцію.

 І оббивка диванчика повинна бути з чистих матеріалів, м'якої, під уникнути появи подразнення на дитячої шкірі. Так ж вона повинна бути максимально щільною і не вибагливою в догляді, чищенні. Наприклад, зараз активно входить в вживання матеріал з покриттям з тефлону. 

2) диванчики необхідно бути зручним і мати цілісний матрац з наповненням пенополіурітан для дітей по молодше(дитячий хребет тільки формується, матрацу потрібно підтримувати спину, а НЕ прогинатися під вагою дитини), а для дітей по старше можна вже на пружинному блоці. І тоді дитина НЕ буде відчувати дискомфорт і спати солодким сном.

 Якщо сталося так, що ви підібрали НЕ ортопедичний матрац, а повернути його вже не можна по якимось причин, то таку проблему можна легко виправити. Купуйте окремо матрац з необхідним наповненням і потрібних розмірів.

Дитячий диван, маітрас, Віка, Омеблі, Omebli.ua 

3) Потрібно враховувати розміри кімнати, в яку підбирається диванчик. Якщо кімнатка НЕ дуже велика, то підійдуть розкладні диванчики, які днем будуть виконувати роль крісла, а на ніч перетворюватися в ліжко з просторим і зручним спальним місцем.

 Вони бувають з різноманітними механізмами трансформації. Наприклад, викочування механізм, механізм клік- кляк, євро книжка, книжка і тд. Кожен з них має як переваги, так і недоліки. Вибирати звичайно ж Вам!

Дитячий диван, Книжка, Віка, Омеблі, Omebli.uaДитячий диван, Клік - кляк, Віка, Омеблі, Omebli.ua

 Ще можна придбати кутовий диван. У нього механізм трансформації - дельфін. Але може бути і єврокнижка.

Дитячий диван, Дельфін, Віка, Омеблі, Omebli.ua

 взагалі єврокнижка вважається одним з надійніших механізмів і більш довговічних. Спальне місце має саму рівну поверхню спільного місця по порівнянні з іншими механізмами.

Дитячий диван, єврокнижка, Віка, Омеблі, Omebli.ua 

4) Замовляючи диванчик, слід врахувати наявність ящика для білизни. Його можна використовувати НЕ тільки по призначенням, але і як сховище для іграшок або інших речей Вашого дитини. Відмінна економія місця!

Детский диван, Вика, Омебли, Omebli.ua 

5) Один з НЕ мало важливих моментів при виборі дитячого диванчика це - хто буде спати на цьому диванчику - дівчинка або хлопчик. При цьому головний критерій вибору - забарвлення диванчика.

Рожеві відтінки в забарвленням, вітаються яскраві вставки - відмінний варіант для дівчаток.

Дитячий диван, Віка, Омеблі, Omebli.ua

Що стосується хлопчиків, то тут більше усього підійде блакитний, зелений, червоний або синій. зараз в магазинах легко знайти дивани- іграшки в вигляді машинок, корабликів, будиночків і тд. Але саме важливе щоб диванчик подобався самому дитині. Від сюди випливає наступне правило.

Дитячий диван, Віка, Омеблі, Omebli.ua Детский диван, Вика, Омебли, Omebli.ua

6) Вибирати потрібно диванчик виходячи з смаків і побажань дитини. Адже спати на ньому саме йому. А якщо диванчик НЕ подобається, то це зайва нервування. Правило “я дорослий, батько, я краще знаю, що потрібно для мого дитини!” НЕ завжди працює і НЕ завжди до місцем.


 Можна ще багато чого писати. Основні моменти ми розглянули. І якщо Ви будете слідувати цим Не складним правилам, то по максимуму забезпечите собі хорошу покупку, про якої НЕ будете жаліти і це забезпечить спокійний сон НЕ лише для дитини, але і для Вас самих :)


з повагою, Анна Горяча, менеджер по продажу інтернет -магазину Омеблі.

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна индексируемая посилання на www. omebli.ua  обов'язкове.