4 пункти, які треба врахувати при покупці крісла для керівника.

Ви вирішили купити офісне крісло для керівника?
Відразу обмовлюся, що такими в Україні звикли називати крісла на коліщатках (хрестовині) десь від 1000 грн. та до …. Хоча керівники можуть сидіти, звичайно, та на стільцях Ізо.
Ви самі начальник або ви співробітник, якому доручили це зробити? Чи не важливо.
Важливо то, що вам треба знати 4 пункту, на які стоїть звернути увагу при виборі крісла для керівника.

Ось ці 4 пункту:

1. Чи не в коня корм... Якого рівня керівник? Що за офіс, якого розміру компанія та т.п.?
Якщо офіс знаходиться в центрі міста в елітному офісному центрі, то дороге, статусне крісло буде більш доречно, ніж в офісі десь на території заводу в маленькому кабінеті з ремонтом НЕ першого свіжості. Помітьте, що мова тут йде про статусності та про зовнішньої “дорожнечі” крісла. Ергономічність та зручність крісла, буває, НЕ мають нічого загального з зовнішнім видом та крутістю крісла.
Далі. Якщо у вас в кабінеті вся меблі в дереві, то офісне крісло в стилі хай-тек, з хромованими елементами буде НЕ дуже речі. І навпаки, якщо у вас стиль офісу модерн, хай-тек, мінімалізм, то офісне крісло а-ля червоне дерево відвідувачі оцінять, як несмак, навіть, якщо це крісло супер-дороге та навіть, якщо воно супер- ергономічне.
Тому звертати увагу треба, як на стиль всього офісу (сюди я включаю та його місцезнаходження та навіть вид діяльності компанії), так та на ергономічність, зручність даного конкретного крісла в комплексі. Крісло керівника повинно відповідати та людині, сидячому в ньому та оточенню. Всі повинно бути доречно, до місця. Це НЕ повинно бути, як золотий унітаз в комунальної квартирі, дорогою телефон у голодного студента зі старими башмаками або, якщо хочете, дешеві годинник у успішного адвоката або жигулі у директора мережного рекламного агентства.
2. Краще один раз посидіти, ніж 100 раз побачити...Чи не ведіться тільки не зовнішній вид, на опис та на ціну офісного крісла. Обов'язково знайдіть можливість посидіти в цьому кріслі, причому посидіти в цьому кріслі повинен саме той людина, для якого крісло та береться (а НЕ секретар або родич, дарує цей подарунок). Треба посидіти в декількох кріслах та вибрати для себе саме підходяще, зручне. Часто питають по телефону: “А як це крісло - зручне?” Запам'ятайте - поняття зручності суто індивідуальне та залежить від антропометричних даних людини, а НЕ від ціни та НЕ від написи в описі крісла, що це крісло “дуже зручне” або “ергономічне”. речі про ергономічності зараз модно говорити та це слово “ліплять” скрізь, де ні потрап.
3. Сім раз відміряй...Якщо Ви все ж вибираєте крісло НЕ дивлячись, НЕ сидячи в ньому, то краще вже беріть крісло таке, щоб в ньому було як можна більше різних регулювань, що дає можливість людині, який буде в ньому сидіти по максимуму підлаштувати його під свої габарити. Також звертайте увагу на розміри сидіння та висоту спинки - це хоч якось можна зіставити з розмірами людини та прикинути, як людина буде втискуватися в крісло (або НЕ втискуватися).
4. Без папірця ви …..Купуйте там, де дають гарантію на це крісло, там, де вам його замінять або полагодять, якщо в ньому щось поламається. І зроблять це по гарантії - безкоштовно. І вам НЕ треба буде нікуди їхати відвозити це крісло. Благо такі продавці у нас є в Україні (один з них - ваш покірний слуга Omebli.ua). Причому знайте, що по законом гарантійним зобов'язанням для меблів НЕ обов'язково виступає гарантійний талон та інші якісь паперу, які ви звикли бачити при покупці побутової техніки. Гарантією по меблів може виступати квитанція про оплаті або пакувальний аркуш з відміткою ВТК, який часто додається разом з кріслом. Якщо сильно хочете отримати гарантійне зобов'язання саме, як папірець, то попросіть видати його від імені продавця (нормальний продавець меблів зробить таку папір, якщо він працює з нормальним виробником, а НЕ з підпільними цехами).


З повагою, Іван Креслофф, фахівець з офісних крісел інтернет-магазину меблів Omebli.ua


Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексуєме посилання на www.omebli.ua обов'язкове.