Як не переплатити за диван?

   Коли ми хочемо купити диван , першою справою ми задаємо собі питання - а чому один диван коштує менше , а другий , точно такий же, тільки з оббивкою в квіточку і двома подушками , в два рази дорожче. Але ж так хочеться точно знати, за що ми віддаємо свої гроші. Отже, давайте спробуємо розібратися , що до чого.

   По-перше, подивіться, які у дивана розміри . Якщо диван кутовий , то він коштуватиме дорожче двомісного . Якщо це крісло -ліжко , то воно буде дешевше стандартного дивана. Якщо Ви вирішили замовити диван за власними розмірами , то він обійдеться на порядок дорожче , ніж такий же диван стандартного розміру. Тепер давайте подумаємо , що розташоване всередині дивана. Адже якщо ми не бачимо чогось , то це не означає , що ми за це не платимо. Якщо Ви хочете дизайнерську модель , то готуйтеся заплатити відповідні гроші .

Красиві дизайнерські дивани

   Усередині кожного дивана каркас , а він може бути виконаний з різних матеріалів. І від цього ціна теж варіюється. Якщо Ви хочете каркас з масиву натурального дерева , то ціна підніметься в порівнянні з ціною за каркас з ДСП або фанери , які є найбільш економічними . До того ж , якщо каркас дерев'яний , необхідно знати , з породи якого дерева він зроблений , якщо не хочете переплачувати за елітні дуби та берізки . При цьому ціна може залежати і від того, як дерево висушене і як оброблено . У металевих каркасах також важливо , з якого саме металу він зроблений і як скріплений . Докладніше про каркасах Ви зможете дізнатися з нашої статті «Що варто знати про каркасах м'яких меблів ».

   Наповнення диванів теж може бути різним. Це можуть бути пружинні блоки або ППУ . Залежно від наповнення ціна може збільшуватися в рази. Найкращий ортопедичний ефект має пружинний блок Pocket Spring , але і ціна на нього максимально висока . До того ж, вартість дивана піднімуть і ортопедичні ламелі , які можуть бути встановлені в його підставі . Самий економічний варіант - ППУ , проте він підійде далеко не всім за високого ступеня жорсткості і відсутності ортопедичного ефекту . Такі дивани краще підійдуть тим , хто не збираєтеся спати на них кожен день. Хорошим варіантом є пружинний блок Боннель , він і на пружинах , і ціна на нього не завищена , так що спати на ньому буде зручно і комфортно.

кіт спить на дивані з магазину Omebli.ua

   Тепер уявіть , як Вам хочеться розкладати диван. Найдорожчі механізми - це книжка і єврокнижка . Французька розкладачка , акордеон , дельфін і інші будуть коштувати дорожче. Якщо є бажання , можна провести експеримент. Попросіть продавця розкласти диван , якщо є така можливість , або розповісти , як він розкладається . Чим простіше механізм розкладання , тим він дешевший. Єврокнижка взагалі вважається найпростішим механізмом розкладання з усіх існуючих зараз .

   Але найбільший вплив на ціну дивана надає його оббивка . Тканина , в яку буде « вбраний » диван , може підняти його ціну в два рази. Важлива фактура тканини , її щільність , зносостійкість , натуральність матеріалів. Зараз так багато варіантів тканини , що для її систематизації придумані категорії . Чим вище категорія , тим дорожче буде коштувати диван. У нас на сайті ми писали докладну статтю про тканини : «Яку тканину вибрати для дивана ? Дивлячись де ви будете цей диван використовувати! »

   А милі подушечки , які так красиво виглядають , коли в ряд на дивані ? Навіть вони здатні додати до ціни до 15%. Адже і їх можна набити пухом , шерсть , або використовувати якийсь штучний аналог , а тканина вибрати як одного кольору з самим диванів , так і дорожчу або дешеву .

   Отже, давайте підведемо підсумок , на чому ми зможемо знизити ціну , купуючи диван. Перше , якщо нам не потрібні дизайнерські моделі і дивани за власними розмірами , то на цьому можна сміливо економити. Друге , уточнюємо , з чого зроблений каркас і шукаємо диван , наприклад , їх соснового бруса , який і не дорогий , і натуральний . Третє , цікавимося , чим наповнений диван , і тут найоптимальнішим варіантом виглядає пружинний блок Боннель . Потім вибираємо механізм розкладання , пам'ятаючи , що найбільш економічним вважається єврокнижка , а всі інші йдуть вгору по ціні залежно від їх складності . Уважно вибираємо тканину , не забуваючи , що це один з ключових параметрів ціни дивана, і , як мінімум , запитуємо у продавців про її категорії . У підсумку , фінальна ціна за диван Вас може дуже порадувати .

 

С уважением, Анна Ковальчук, менеджер по продажам интернет-магазина Омебли.

 

Эта статья защищена авторским правом. При размещении этой статьи на другом сайте активная индексируемая ссылка на www.omebli.ua  обязательна.