Скільки коштує доставка дивана по Україні?

  Добрий день, шановні покупці інтернет-магазину Омеблі, потенційні покупці, які просто цікавляться ...

Інтернет-магазин "Омеблі" надає безкоштовну доставку меблів у будь-яку точку України

  Нам часто телефонують люди з регіонів України і запитують скільки коштує доставка дивана до них у село, в селище, до їхнього міста.

  Незважаючи на те, що у нас написано на сайті, що доставка безкоштовна на багато дивани та поруч з товаром стоїть значок Бесплатаня доставка Доставка Omebli, ми про це пишемо в розділі доставка, при оформленні замовлення і все одно люди запитують: "А скільки буде коштувати доставка в моє місто з Києва? "або просять, щоб їм доставили перевізником Нова пошта, Міст Експресом, Інтайм, Делівері і т.д.

  Чому клієнти не бачать інформації, що доставка саме цього дивана по Україні безкоштовна? Чому вони не бачать, що доставка безкоштовна до під'їзду навіть у маленьке село?

  Я знаю чому. Тому що ми всі люди і на сторінці з тим чи іншим диваном, кріслом, м'яким комплектом дуже багато інформації і не завжди є час або можна помітити якийсь там значок БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ або невелику напис Безкоштовно до під'їзду. І навіть, якщо людина бачить це, то відразу також може засумніватися ...

  Нам досить часто телефонують люди і питають, що у вас дійсно безкоштовна доставка навіть в моє місто Горлівка (Євпаторію, село Ковалівка, село Зоря, Красногвардійського району АР Крим і т.д.) і ми відповідаємо ТАК! Дійсно! безкоштовна доставка саме на цей диван, який ви хочете купити, який ви обрали і це не підступ (а підступ клієнти завжди підозрюють, тому що ми всі люди і якщо нам пропонують щось безкоштовне, то відразу підозри, а не лохотрон чи це, не розлучення якийсь і т.д. - і це нормально). І в таких випадках ми говоримо клієнту наступні причини безкоштовної доставки такого величезного дивана або навіть декількох диванів, причину безкоштовної доставки такого важкого дивана за сотні км. від складу цих самих диванів. Ось ця причина:

  Завдяки великим обсягом перевезень меблів поУкраінее перевізники дають дуже великі знижки деяким компаніям і через ці знижок виходить вартість доставки від дверей до дверей - копійки.

  Тому ми маємо можливо не брати окремо гроші на доставку м'яких меблів за дуже великій кількості моделей м'яких меблів (таких більше 150 штук). Ось тому у нас доставка таких огромезних і важенних диванів дорівнює нулю 0. Ми можемо це зробити для своїх клієнтів.

  Але є клієнти. які навіть не дзвонять, не питають, бачачи, що це такий гарний диванчик у нас на сайті www.omebli.ua, який йому подобається не в його населеному пункті, і знаючи, що йому привезти цей диван буде коштувати дуже і дуже дорого при стандартній доставці перевізником. Не дзвонять через те ж, про що написав вище - не дочитують, не знають, не вірять, що доставка безкоштовна до самого під'їзду.

  І що ось з таким робити! Скільки ми таких клієнтів втрачаємо хороших? Скільки людей не можуть собі дозволити купити нормальну меблі через це, через високу вартість доставки в їх регіон та мізерність вибору в їх регіоні, селі, смт, містечку, місті, через убогість вибору диванів, м'яких меблів, якісних меблів взагалі. І доводиться таким "нещасним" клієнтам задовольнятися хоч якимось канапкою, який знайде на сусідній вулиці або в райцентрі в зубожілому магазинчику, де стоїть вже півроку пара-трійка моделей в некрасивою, немодній, засиджене тканини. Ось так і живемо!

  Але що робити?

  Ось для цього ми і пишемо цю статтю, щоб якомога більше людей дізналося і передало іншим, що "є така партія!" (Як казав великий Ленін - хто з СРСР, той зрозумів про що я, хто молодший, той нехай запитає у старших товаришів).

  Так от є такий інтернет-магазин, який доставить диван ЯК ВИ ХОЧЕТЕ навіть через всю Україну, навіть у ваше село, на дачу, в селище або містечко, навіть через 1000 км .. і цей інтернет-магазин Омеблі (www.omebli.ua)

  Ми можемо доставити більше 150 моделей до самого під'їзду абсолютно безкоштовно і тому у нас купують більше диванів, ніж в інших інтернет-магазинах - не тільки тому, звичайно, і ціни у нас низькі і якість і сервіс тримаємо на рівні, але в тому числі і тому.

  А скільки коштує доставити диван таки перевізником, запитаєте ви, для порівняння? І правильно зробите! Треба завжди знати ворога в обличчя, знати з чим порівнювати і, тоді, і покупка приємніше буде, якщо ти знаєш, що заощадив купу грошей (навіть якщо не купу, а купку).

  Так от, наведу нижче приблизний розрахунок вартості доставки диванів і крісел, або кухонного куточка, м'якого комплекту, що складається з дивана і 1 крісла.

  Для прикладу візьмемо доставку від дверей до дверей (те, що ми і пропонуємо безкоштовно) та доставку з Києва до деяких обласних центрів: Київ-Дніпропетровськ, Київ-Львів, Київ-Харків, Київ-Сімферополь, Київ-Донецьк, Київ-Одеса.

Ось таблиця:

 

Назва товару Розміри, см. (довжина/ширина/висота Вага, кг Ціна доставки, грн (по тарифам Нової почти)
Київ-Дніпропетровськ Київ-Львів Київ-Харків Київ-Сімферополь Київ- Донецьк Київ-Одеса
Диван Элиза 200/75/73 100 553 553 553 553 553 553
Кресло Вена 96/90/77 80 403 478 403 478 478 403
SMS комплект (диван+кресло) 230/100/93 180 1133 1133 1133 1433 1133 1133
Кухонный уголок Matrolux об'ємна вага - 400 100 698 698 698 873 698 698


  Ось такі от ціни на доставку диванів та інших м'яких меблів у перевізників і не дивно, що люди з регіонів змушені в основному купувати дивани у себе за місцем, нехай навіть і переплачуючи, нехай навіть і не ті, які їм подобаються.

  Але, Омеблі вирішує це питання! Суми, які вказані в таблиці вище вам не треба платити - доставка на більш ніж 150 моделей диванів у ніс безкоштовна в будь-яку точку України - навіть туди, куди не доходять листоноші!

  ТЕПЕР Ви можете купити диван саме той, який вам подобається, саме той, який більше підійде під інтер'єр вашого будинку, квартири.

  ТЕПЕР ви можете не переплачувати за дивани, тепер ви можете не платити за доставку до під'їзду вашого будинку.

  ТЕПЕР у вас є Omebli.ua і крапка!

 

Телефонуйте прямо зараз та замовляйте свій диванчик - він вас чекає!

 

тел. (044) 331-50-87, (097) 18-75-135, (050) 292-57-51

 

Або оформляйте замовлення онлайн, через кнопочку КУПИТИ - Всі дивани, які ви можете купити з безкоштовною доставкою зібрані ось тут http://omebli.ua/group/1/divany/vendors/8-amf-11-sofyno-13-sofynoamf

Також скрізь, де стоїть зелененький ось такий значок БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ - це означає якраз саме той диван, за доставку якого ви не заплатите ні копійки!

 

З повагою, керівник відділу логістики інтернет-магазину Омеблі, Петро Романюк.

 


Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна индексируемая посилання на www.omebli.ua обов'язкове.