6 диванів з великими можливостями

Це раніше диван був всього лише місцем для сидіння. Ну ще важливим елементом в дизайні кімнати. А сьогодні все частіше дивани та крісла починають «виконувати» інші, НЕ зовсім властиві їм функції.

Немає, за продуктами дивани поки НЕ ходять та НЕ виконують домашню роботу, але можуть порадувати свого власника фільмом або музикою, доступом в інтернет та іншими «забавами». Але про всім поподробнее!

Отже, в наше час вже існують дивани та крісла, які можуть:

  • Показувати телепрограми та фільми. У догоду тим, хто лягає на диван саме для того, щоб подивитися телевізор та була вигадана ця модель. Її сміло можна назвати «два в одному»: диван зрісся з екраном, завдяки особливому держателю. При бажанні цей утримувач разом з екраном можна перемістити вправо\вліво, вгору/вниз. Ось тільки багато людей на дивані НЕ помістяться – максимум три людини.

 Розумний диван

Друга модель – великий диван, в який вмонтована система «домашній кінотеатр»: сабвуфер та потужні колонки. Екран в цьому випадку встановлюється окремо. У підлокітниках дивана передбачені висуваються полиці-секції для зберігання дисків. І ще одна деталь – до такому дивану можна додатково підключити навушники або потужні колонки.

 

  • Транслювати музику. Зазвичай це роблять крісла, причому не стандартної форми, а кулястої. У такому кріслі сидіти дуже зручно, плюс до усього створюється відчуття «оточення» музикою зі всіх сторін. У спинку крісла вбудовується акустична система, яка та створює такої ефект.

 Крісло, яке грає музику

  • Швидко розкладатися від одного натискання кнопки. Сьогодні існують дивани, які мають в своєї основі розкладачку. Але тільки НЕ ту, яку доведеться витягати самостійно, прибравши все подушки, а особливу. Вона розкладає від одного натискання на кнопку на пульті ДУ. При цьому подушки самі акуратно підвертаються під матрац під час трансформації.

 

І ще доповнення – існують дивани та крісла, в яких з допомогою кнопки можна регулювати глибину сидіння, а ще висувати подушку під голову, підніжку під ноги.

 Бистрораскладное крісло

  • Тримати все «під рукою». До наприклад, ця модель дивана-рекамье. Завдяки того, що вона поєднана з полицями, все можна тримати в безпосередній близькості: книги, газети, пульти. На полку можна поставити нічник, попільничку та безліч інших потрібних речей.

 Зручний диван з поличками

  • Світитися. Є відразу кілька подібних різновидів диванів. Перший вид – диван,  в спинку якого вмонтований нічник. Другий вид – диван, який світитися в темряві весь. Це стало можливим завдяки того, що в сидіння та спинку «вплели» світлодіоди. Вони висвітлюють простір неяскравим, приємним світлом.

 

Дивувати. Це можуть дивани, чия оббивка реагує на тепло людського тіла. На такому дивані виразно видно, що людина тільки що постало звідти. Ще одна оригінальна модель може визначити підлогу сидячого. Для цього вона  «використовує» спеціальні візерунки синього та рожевого квітів. Так, якщо сидять жінка та чоловік, по оббивці «розбіжаться» сині та рожеві квіти, якщо тільки жінка, то синіх НЕ буде.


 

З повагою, Михайло м'які, експерт по м'якої меблів інтернет-магазину Омеблі.

 

 

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цій статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.