Оригінальні «розкладачки». Дивани з незвичайними механізмами

Ледве Чи НЕ кожен рік виробники створюють нові способи та механізми трансформації м'якої меблів. Іноді це просто «усучаснені» модифікації старих «книжок» та «акордеонів», а зрідка та зовсім оригінальні моделі. Саме останнім та буде присвячений цей огляд.

  • Дивани з рухливими підлокітниками. Дивно, але це механізм «з історією», який був винайдений давно, але НЕ користувався популярністю. Зараз його трохи допрацювали та знову пустили в справа. Так, в такому дивані бічні м'які підлокітники відкидаються та фіксуються на рівні сидіння. Завдяки цього подовжується спальне місце та виходить ліжко, на одну персону. Саме такі ліжка були популярні в Англії в 19 столітті, їх встановлювали в своїх кабінетах фабриканти, які засиджувалися за роботою допізна.

Сьогодні ця модель стала трохи практичніше – є можливість опускати та підлокітники та спинку. Крім того, з'явилися двоспальні диван-ліжка.

Переваги цих моделей: У зібраному вигляді виглядають компактно та легко, мають зручне сидіння. Добре вписуються в невеликі кімнати.

Мінуси: Між диваном та стіною доводиться передбачати зазор для опускання спинки. Це ж стосується та простору з боків для опускання підлокітників.

  • Диван з «пелюстками». У даної моделі спинка створена окремими частинами, кожна з яких можна трансформуватися. Якщо все «пелюстки» опущені горизонтально – виходить широкий диван оригінальної форми. Такий механізм трансформації придумав та постійно використовує дизайнер Ф. Бінфаре, працюючий в меблевій компанії Edra.

 Диван-пелюстка використовується дизайнером Ф. бінфаре

Переваги дивана з «пелюстками»: зручність, можливість «налаштувати» під конкретного людини частина дивана.

Мінуси: в розкладеному вигляді цей диван НЕ має узголів'я та бортів, тому щодня спати на ньому психологічно некомфортно, незвичайно.

  • Дивани Day Bed. А інакше – дивани для денного відпочинку. Це моделі вузькі та довгі, які нагадують м'яку кушетку з безліччю подушок. Особливість такого дивана – наявність якісного ортопедичного матраца. Великий асортимент Day Bed випускає фабрика Flou в Італії.

 Day Bed

Переваги дивана: можливість відразу лягти, просто скинувши подушки на підлогу. Наявність зручного матраца.

 

Мінуси: цю модель використовують як диван (для сидіння днем) та як ліжко (для сну в будь час). Саме тому вона може швидко «просиджувати» в деяких місцях.

 

  • Дивани-«сувої». Тут спальне місце зберігатися складеним або скрученим. Як правило, «сувій» НЕ ховається, він є сидінням крісла або дивана.

 Оригінальний диван-сувій

Переваги дивана-«сувою»: Привертає увагу своєї оригінальної формою та компактністю.

Мінуси: у цієї моделі низький спальне місце, а в деяких диванах воно взагалі розгортається просто на підлогу. Спати на такому дивані НЕ дуже зручно для деяких людей, оскільки припадає вставати прямо «з підлоги».

  • Диван в два поверху. Модель схожа на двох'ярусне дитячу ліжко з тієї лише різницею, що цей диван на день збирається. У збірному вигляді він нічим НЕ відрізняється від звичайного компактного дивана. На другий поверх тут припадає забиратися з допомогою сходів. 

 

Переваги: справжній «скарб» для маленьких кімнат та квартир.

Мінуси: Немає місця для зберігання постільної. Сплячий внизу отримує невисоке спальне місце.


 

З повагою, Михайло м'які, експерт по м'якої меблів інтернет-магазину Омеблі.

 

 

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цій статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.