Як правильно вибрати корпусні меблі для офісу?

На що зазвичай відразу звертають увагу, вибираючи меблі? На колір, дизайн, вартість! Це стосується та офісної меблів.

Тим НЕ менш, фахівці радять відразу ж  дивитися на матеріал, з якого виготовлена меблі, дізнаватися товщину панелей, тип окантовки, вид зовнішнього покриття.

Сьогодні існує цілий перелік мінімальних вимог, якими повинна володіти хороша офісні меблі. У іншому випадку це та меблями буде назвати складно, так, бутафорська офісні «декорація».

Хороша корпусні меблі для офісу повинна мати:

 • Панелі з ДСП завтовшки НЕ менше 18 мм, а для столів – більше 30 мм.
 • Однорідне покриття штучним шпоною (ламінатом)
 • Правильну ламіновану окантовку, яка повинна присутнім на всіх деталях і навіть прихованих стиках. Якісна окантовка НЕ має на стиках світлою смуги, кромка НЕ відшаровується, якщо її підчепити нігтем.
 • Фурнітуру імпортного виробництва: опори, які регулюються по висоті, міцні кріпильні елементи.

Це мінімальний список вимог. Тільки якщо вони дотримані в рамках конкретної меблів можна оцінювати її дизайн, колір, ціну.

Як ви зрозуміли, дані вимоги стосуються меблів з панелей ДСП, яка вважається «бюджетним» варіантом. При бажанні можна вибрати для офісу та дорогу меблі.

Ось які можуть бути варіанти:

 • Матеріал: плити МДФ (створені з пресованої деревної пилу), панелі створені по технології «тамбурата» (пустотелая плита з ребрами жорсткості). І звичайно самим екологічним, міцним та дорогим матеріалом для меблів є масив дерева.

 

 • Товщина панелі: для офісних столів вірно твердження – ніж товщі панель, тим краще. Надійний максимум – панель в 40 мм. Нерідко для кабінету керівника створюються столи з ніжками та стільницями завтовшки в 60-70 мм. Це робиться НЕ для довговічності, а виходячи з задуманого дизайну.

 

 • Зовнішнє покриття: «бюджетні» - ламінат, шпон, середньої цінової категорії – плівка, створена при високотемпературної полімеризації, товстий пластик (покриття «антівандал»), ламінат покритий лаком.

 

 • Кромки: ламіновані, софтформінг з застосуванням клеїть стрічки високої міцності, протиударні крайки «в паз». Крім того, існують крайки з масиву деревини та шпони.

Варто сказати, що покриття, окантовка, панелі високого якості ніколи не використовуються відразу для всіх деталей меблів. Зазвичай вони застосовуються для інтенсивно використовуваних частин – ніжок столів, стільниць, торців полиць. Решта елементи часто створюються з ДСП та окантовуються стрічкою з меламіну.


І ще важливі практичні поради

 • Меблі з натурального шпони, масиву дерева – НЕ самий кращий вибір для офісу. У неї невисока стійкість до вологості, температурі, пошкоджень, а от ціна – навпаки, може зашкалювати.

 

r

 • Колір офісної меблів НЕ повинен бути яскравим, контрастним або оригінальним. Для столів НЕ рекомендується чорний колір, оскільки при контрасті з білої папером він викликає напруга очей. Самі відповідні кольору – відтінки натурального дерева, сріблясто-сірий тон або голубуватий. Останні особливо підходять для меблів для прийомних приміщень, кімнати нарад.

 Колір офісної меблів дуже важливий

 • Стіл зі скляній стільницею та металевими опорами – новинка, яка стрімко набирає популярність. Якщо вирішите купувати такої стіл в офіс, обов'язково зверніть увагу на наявність в ньому кабель-каналів. З їх допомогою удасться «замаскувати» все дроти від оргтехніки, які через скляну стільницю відмінно видні.

 

Закруглені форми переважніше прямокутних. Це стосується не тільки столів, але та кромок у шаф.


 

З повагою, Федот корпускул, експерт по корпусних меблів інтернет-магазину Омеблі.

 

 

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.