Даєш свободу і економію! Модний дизайн інтер'єру в стилі лофт

Горище, кімната нагорі – так з англійського перекладається назву популярного сьогодні стилю Лофт. У наших співвітчизників мода на такої дизайн інтер'єру з'явилася недавно, а от в Америці він зародився ще в минулому столітті, після війни.

Передумовою виникнення цього стилю інтер'єру виявилася економіка. У ті роки фабричний район Манхеттен став стрімко «звільнятися» від заводів та  так ж стрімко заселятися молоддю, зазвичай богемної, творчої. Причому селилися ці НЕ вимогливі музиканти, художники, письменники прямо в фабричних та складських корпусах, на їх верхніх поверхах, де було НЕ так порошно та брудно. Тоді- та виник новий дизайн інтер'єру Лофт, який сьогодні відродився в новому якості.

Сучасний Лофт – це просторі приміщення, це поєднання в них старого та нового. Так, оштукатурені, фарбовані, цегляні стіни та дощатий підлогу цілком можуть сусідити зі стильною меблями з скла, ультрасучасної технікою. Створити інтер'єр в цьому стилі можна не тільки в рамках міської квартири, але та в заміському будинку.


Хто вибирає стиль Лофт?

1. Економні. За превеликий рахунку, інтер'єр в цьому стилі – це мінімум витрат. Оздоблення стін – ніж простіше, ніж привабливіше. Старовинна меблі цілком може сусідити з сучасної технікою. речі, стиль Лофт НЕ припускає використання великого кількості меблів та дрібничок.

 

2. Власники просторих квартир. Високі стелі, простір, великі вікна та відсутність перегородок – це то, що потрібно для відтворення в квартирі «горищного» американського стилю.

 Інтер'єр в стилі лофт по-американськи

3. Представники богеми. Так повелося споконвічно, що саме художники, архітектори, дизайнери вибирають цей стиль. Можливо тому, що в такому інтер'єрі в будь момент можна влаштувати виставку, презентацію або галасливу вечірку.

 

4. Молодь. Стиль Лофт як не можна краще відображає їх тягу до свободі, простору, оригінальності, їх відмову від банальних речей та звичайних обстановок.


Оформляємо інтер'єр в стилі Лофт

Стелі в такому інтер'єрі повинні бути білими, що дозволить повніше відчувати простір та світло. Стіни можуть бути гладкими бетонними або з голою цегляної кладкою. Якщо можливості «відкрити стіну» немає, то хоча б стоїть зробити імітацію кладки. Інші поверхні можна покрити грубої штукатуркою або білої матовою емульсійної фарбою. Сильно ухитрятися в обробці точно НЕ стоїть, адже один з головних «законів» лофт свідчить, що ніж простіше, тим краще.

Дерев'яні підлоги стоїть отциклевать, покрити світлим прозорим лаком. Плінтуса можна пофарбувати під колір стін – щоб зливалися з ними. Якщо простір хочеться зонувати, можна використовувати перегородки з стеклоблока. Ще один варіант – одна яскрава стіна, яка виділить зону на загальному «цегляному» тлі.

 Оформляємо квартиру в стилі лофт

Ще одне правило – меблі підійде будь-яка, тільки НЕ дорога, вигадлива, «буржуазна». Відмінно буде виглядати комбінація сучасного скляного столу та бабусиної етажерки, раритетної ванний на лапах та ультрамодного шафки.

Що ще можна скомбінувати? М'які пуфи та металеву «довоєнну» ліжко, столик на коліщатках та старовинні шкіряні стільці з високими спинками. Обов'язковий елемент цього стилю – сучасний музичний центр, плазма під всю стіну.

Самі відчайдушні представники богеми можуть дозволити собі навіть підвісити посеред кімнати гамак або гойдалки. І це теж цілком вписується в стилістику Лофт.

Що стосується аксесуарів та елементів декору, то це можуть бути:

  • Графіті на стінах, рекламні плакати, дорожні знаки;
  • Абстрактні картини, які можуть бути оформлені в старовинні важкі або сучасні рами;
  • На вікнах – рулонні штори або горизонтальні жалюзі.
  • На полицях – кілька яскравих книг, химерні келихи, вази або повний простір, злегка припорошений пилом.

 Аксесуари та меблі в стилі лофт

Ось він який – Лофт, самий економний та оригінальний з всіх сучасних стилів.


 

З повагою, Сергій Пастухов, керівник інтернет-магазину меблів Omebli.ua

 

 

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.