«Чому так дорого!?» Чим пояснюється висока ціна безпружинних матраців класу люкс

Недосвідчений покупець, який бачить ціну матраців цього класу, завжди задається одним питанням – «Що в них такого, що виправдовує цю дорожнечу?». Так давайте розглянемо, дійсно Чи ці безпружинні матраци «коштують» своєї ціни.

Перш всього, треба сказати, що на нашому ринку безпружинні моделі люксового класу представлені продукцією білоруської компанії Вегас, німецького бренду Schlaraffia, італійського Materlux та Malie. Ціна матраців складається з вартості матеріалів (оббивка + наповнювач) та технологій.

Для наповнення люксових безпружинних матраців використовуються або повністю натуральні матеріали, або інноваційні штучніе, які володіють унікальними властивостями. І ті, та інші відповідають найвищим стандартам комфорту, якості, екологічності. 

Матеріали класу люкс

  • Натуральний латекс – його виробляють з соку гевеї бразильської. Причому для отримання одного матраца з латексним наповненням потрібно використовувати НЕ менш 200 літрів соку.

Самої дорогою різновидом латексу є Talalay, який проводиться по особливої технології. Його створюють в вакуумі, застосовуючи теплове вплив при різних температурах. У підсумку виходить матеріал з дрібними порами, але достатньо щільною та дуже довговічною структурою.

Натуральний латекс

Дорогий латексний матрац повинен мати в своєму складі не менше 85% натурального каучуку. Це буде підтверджено відповідним штампом на поверхні вироби. Нерідко замість штампа на матраці можна побачити напис 100% Latex Natural Origin. Таке клеймо теж підтверджує використання натурального латексу. 

Latex Natural Origin

Наявність в матраці натурального латексу це:

- тривалий термін експлуатації, відсутність «просідання» матраца;

- максимальний комфорт та при цьому правильна підтримка хребта, всій опорно-рухової системи;

- еластичність, легкість, невибагливість, абсолютна екологічна чистота.

  • Інноваційний матеріал Memorix – це високоеластична розробка, яка має ефект « пам'яті форми». До того ж володіє високої термочутливість – під дією ваги людського тіла та його температури м'яко прогинається, приймаючи форму тіла, повторюючи все його вигини. Даний матеріал не можна назвати пружним. Він НЕ дає зворотного тиску на тіло, не допускає здавлювання. 

термочутливий Memorix

Ті, хто користується матрацами на основі Memorix, говорять, що лежати на ньому дуже комфортно, м'яко, це своєрідне занурення в невагомість – таку приємну, легку, розслаблюючу. Аналогом Memorix служить матеріал Sensipur, який розроблений німецької компанією Schlaraffia.

  •  Кокосова койра – цей органічний натуральний матеріал отримують з жорстких волокон кокосового горіха. Їх додатково скріплюють між собою з допомогою латексу. Як правило, койра застосовується для створення жорстких та напівжорстких ортопедичних матраців в комбінації з натуральним латексом. 

Кокосова койра

  • Холодна піна – це цілий клас високоеластичних інноваційних синтетичних матеріалів, які теж використовують для створення безпружинних матраців. Завдяки піні, досягається максимальний ортопедичний ефект, високий рівень комфорту та довговічності,  такої матрац витримує великі навантаження, зі часом не просідає. 

Холодна піна

Люблять використовувати холодну піну для своїх виробів фахівці компанії Schlaraffia. У них вона називається Bultex та її використання обов'язково маркується на матраці. Нерідко Bultex в рамках одного матраца комбінується зі вставками технологічного гелевого матеріалу Technogel. Він покликаний точно та швидко «підлаштуватися» під будь тіло та забезпечити йому повний комфорт. Використовують пінні матеріали Comfort Flex@ або Hylex@ та в компанії Malie.

І ще оббивки…

Оббивка люксових матраців покликана забезпечити необхідну терморегуляцію, а ще антибактеріальну захист. Саме для цієї цілі в матеріал оббивки включають волокна з іонами срібла, вставки з натурального бамбука, шовку, чохли з просоченням алое-вера. Для дорогих матраців сталі традиційними та оббивки «зима-літо», які дають можливість чергувати поверхню та створювати комфортні умови для сну.

Всі ці технологічні та органічні «вишукування» та впливають на ціну готового вироби. Однак фахівці говорять, що це НЕ просто якісні матраци, це принципово новий рівень комфортного сну та відпочинку. Такі вироби зводять на немає число мікропробужденій, перевертань в пошуках зручності. На такому матраці легко засипати та прокидатися, тіло відчуває себе відпочив.


 

З побажаннями приємного сну, Інна Сонлива, фахівець по сну інтернет-магазину меблів Omebli.ua

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua обов'язкове.