«Еволюція» офісних меблів: що було і що стало

Сьогоднішня офісні діяльність та робота 10-річної відрізняються принципово. І також кардинально стала відрізнятися конструкція меблів для офісу. До наприклад, на зміну індивідуальними тумбочках та шаф приходять «загальні» системи зберігання, великі шафи-купе. Втрачають актуальність кабінети, а з ними та деякі «совдепівські» предмети меблів та декору.

 

Сьогоднішній бізнес – це перевагу командної роботи, гнучкого використання кожного метра приміщення, зручних мобільних меблевих конструкцій по принципом «три в одному». Ви будете здивовані, але першими кардинальним змін піддалися традиційні офісні столи та стільці.

 

І от як це відбулося…

 

Для паперів, комп'ютера, переговорів…

 

Що було – безхитрісна модель офісного столу з ДСП з великий стільницею та масивними ніжками. Часто туди вбудовувалася тумба для зберігання паперів.

 

Що стало – велике різноманітність моделей, які підбираються з урахуванням специфіки роботи. Так, для роботи з документами призначений стіл з широкої стільницею, з зручними полицями, файловими системами. Для роботи за комп'ютером призначений стіл з шириною до 60 см, з відсіком для системного блоку, колонок. Для переговорів – столи закругленою (овальної, каплевидної) форми, достатньо великі, щоб вмістити 10-12 людина. 

Офісні столи

Загальна конструкція всіх столів теж зазнала зміни. Виник і став надзвичайно популярним металокаркас, а ще спеціальні механізми, з допомогою яких можна регулювати висоту стільниці. За таким столом можна працювати та стоячи, що допомагає НЕ «засидітися» та не спровокувати порушення постави. Регулювання в сучасних столах може проводитися вручну, механічно або з допомогою електрики, після натискання кнопки. 

 

І ще два інновації в сучасних офісних столахнаявність роликів на всіх ніжках та вбудований кабель-розетка, з допомогою якого можна швидко підключити всю оргтехніку.

 

Офісне крісло: режим релаксації, повна регулювання, «да» - синтетиці

Підголівники, підлокітники, регулювання крісла по висоті – це вже класика. Сьогодні до ній додалися ще можливість регулювання висоти спинки та глибини сидіння. У такому кріслі працювати дійсно зручно і комфортно, поза залежності від того, який у людини вага та зростання. 

Офісне крісло з регулюванням висоти спинки

 

Ще Одна корисна опція – регулювання крайки сидіння, яку можна підняти або опустити. Завдяки цього вдається уникнути втоми та затікання ніг. І нарешті – популярність сьогодні користуються офісні крісла з режимом релаксації. Її вдається домогтися з допомогою вібромасажерів, які вбудовані в спинку та сидіння.

 

Сьогодні спостерігається та ще одна тенденція – відмову від використання крісел з натуральної оббивкою (шкіряній). Вибір зараз робиться в користь довговічною та дуже практичною синтетики. Вона приємніше напомацки, ніж багато тканини та набагато стійкіше, ніж натуральна шкіра. Таке крісло НЕ втрачає свій прекрасний зовнішній вид роками, НЕ вимагає догляду, а значить, економить гроші власників. 

Офісне крісло з синтетики

 

Часто спинки офісних крісел дають в вигляді дрібної сітки з високотехнологічного матеріалу. У них сидіти дуже зручно, оскільки спинка адаптується під сидячого, створює правильне тиск на хребет. Нерідко в спинки та сидіння крісел закачується особливий техногель, поліпшуючий теплопровідність. Він повністю виключає «ефект памперсів», коли крісло нагрівається після довгого сидіння. 


r

 

З повагою, Іван Креслофф, фахівець з офісних меблів інтернет-магазину меблів Omebli.ua

 


 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне індексуєме посилання на www.omebli.ua обов'язкове.