5 незвичайних, але вже популярних ліжок

У наше час споживачів складно здивувати оригінальної, але при цьому функціональної та зручної ліжком. Однак виробники НЕ сталі опускати руки та в спробі розташувати покупців створили кілька зручних та цікавих моделей ліжок.

Вони вже були представлені на виставках, запущені в продаж і навіть сталі популярними в деяких країнах. Ось ці незвичайні моделі, які вигідно відрізняються від звичних ліжок

  • Ліжко з підіймальним механізмом

Це ідеальна меблі для невеликих по розміром спалень або тих випадків, коли кімната має додаткове призначення. До наприклад, спальня – кабінет. З допомогою спеціального механізму така ліжко легко наводиться в вертикальне положення. Це дає можливість звільнити корисну площа кімнати для інших потреб. Сама поверхня ліжка «маскується» в особливий декоративний корпус або навіть шафа. 

Підйомний елемент в таких моделях – газовий пружинний амортизатор, для роботи якого НЕ вимагається багато зусиль та часу.  Варто сказати, що є ще горизонтальна «різновид» ліжка. У ній вісь повороту йде паралельно підлозі. У цих моделях процес розкладання спального місця можна порівняти з дією розкладного ножа. 

  •  Ліжко-подіум

Така модель - це НЕ просто місце для сну, а ще та додаткова, спеціально обладнана зона поряд. Вона знаходиться на узвишші над підлогою (20-50 см) та має зручну нішу для матраца. Сама конструкція подіуму представляє собою дерев'яний каркас, який обшили фанерою. У каркасі передбачені відсіки та секції для зберігання постільної білизни, одягу, взуття, невеликих побутових приладів. Нерідко частина подіуму використовують як журнальний столик.

Існують також подіуми зі сходинками, декоративними огорожами, які розташовані по краю. Такий варіант дуже люблять молоді дівчини, а також люди, які оформляють спальню в східному стилі.  

  • Ліжко з балдахіном

Це «добре забуте старе», яке сьогодні знову популярно. Така модель підійде для тих, хто цінує затишок та приватність, хто хоче привнести в спальню «родзинку», відчути себе монаршої персоною. Велична, розкішна конструкція такої ліжка ніколи НЕ буває маленької, односпальним. Це завжди велике простір, а також наявність різьблених вертикальних стовпів та декоративною спинки. Стовпи вінчає навіс, який представляє собою порожнистий каркас такого ж розміру, як та сама ліжко. Навіс щедро декорується шовкової, оксамитової або тюлевою тканиною, яка закріплюється по боків. Ліжко з балдахіном – це знахідка для інтер'єрів в стилі ампір та бароко. 

  • Кругла ліжко

Підходить тим, хто не любить прямих кутів, а також шукає чогось незвичайного. Оптимальний варіант розміщення круглої ліжка – центр кімнати, де нерідко створюють невеликий подіум спеціально для неї.

Сьогодні виробники випускають два виду круглих ліжок – без підголівників та з ними. Перший варіант виглядає набагато цікавіше, але він НЕ занадто зручний. Подушки на такої ліжка часто зісковзують на підлогу. речі, сьогодні вже випускається спеціальне округле постільна білизна для таких моделей ліжок. Вони можуть відмінно доповнити інтер'єр в стилі ар деко, хай-тек, модерн.

  • Ліжко з невидимою опорою 

Ця модель на першого погляд нічим НЕ відрізняється від стандартної ліжка. Однак відміну є – вона НЕ має видимих опор. Ефект тут досягається за рахунок того, що частина ліжка просто кріпиться до стіні, не дозволяючи всій конструкції звалитися.

Є ще один прийом – деякі виробники використовують спеціальні прозорі ніжки, які практично непомітні. Вперше ліжка з невидимими опорами сталі випускати італійці, причому спеціально для приміщень в стилі хай-тек. 


З повагою, Федот Корпускул, експерт по корпусних меблів інтернет-магазину Омеблі.

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.