М'яка «дрібниця» - пуф. Чи потрібен він в будинку?

Варто Чи нехтувати дрібницями, коли мова йде про комфорті? Варто Чи відмовлятися від пуфа, тільки тому, що є крісла? На все ці питання категоричне «Немає!» відповість той, у кого будинку є ці невеликі м'які табурети.

А ви обзавелися пуфом?

Або НЕ знаєте, для який кімнати він підійде?

Фахівці тут одностайні – пуф можна використовувати в будь кімнаті. Він НЕ захаращує її, при бажанні його можна прибрати під стіл. Пуф зазвичай дуже легкий – його вага НЕ більш 5 кг, тому завжди є можливість переносити його з кімнати в кімнату.

 пуфи - інтернет-магазин меблів Омеблі

Класична модель пуфа – це низький табурет, який має м'яке сидіння, але НЕ має підлокітників та спинки. Сидіння у пуфа може бути квадратне, кругле, прямокутне, а іноді – шестикутної, трикутне, як задумає дизайнер. Сучасні моделі пуфів можуть бути скомбіновані з ящиком для взуття, поличками для журналів.

Де розмістити пуф?

Пуф гармонійно виглядає в будь кімнаті. Так, для передпокої підійде широка модель, щоб на ній могло всістися хоча б 2 людини. Чудово підходить для передпокої пуф зі вбудованим ящиком, в якому можна зберігати рукавички, головні убори, капці, креми для взуття. Меблярі стверджують, що така оригінальна модель пуфа дисциплінує його власників – вони прибирають туди капці, креми без зайвих нагадувань, швидко та просто.

Важливий нюанс – для передпокої стоїть набувати пуф оббитий шкірою – штучної або натуральної. Так за ним буде легше доглядати, да та прослужить модель довше.

У вітальні пуфи зазвичай використовуються в якості підставки для ніг, а ще як додаткове посадочне місце, коли приходять гості. Існують моделі, які доповнені невеликим розкладним столиком. На ньому можна тримати журнали, вазочку зі солодощами.

Нерідко при святкових застіллях пуфи використовують як підставку для підносів з стравами. Це робиться для того, щоб НЕ завантажувати стіл. А після того, як трапеза завершена, пуф знову стає або посадковим місцем, або підставкою для ніг.

Пуфи - інтернет-магазин меблів Омеблі

Незамінний пуфик в спальні. Зазвичай його ставлять біля ліжка, щоб було куди присісти переодягнутися, покласти халат. Завжди потрібен пуф перед туалетним столиком. Тут доречна невелика, легка, витончена модель, яка оббита тканиною.

n

Пуфи - інтернет-магазин меблів Омеблі

Пуфи знайдуть своє застосування та в дитячої кімнаті. Сюди стоїть придбати яскраві моделі, які оббиті практичною, довговічною тканиною або штучної шкірою. На такому пуфі дитина зможе сидіти, розміщати свої іграшки, залишати тут свій халат.

Є пуфи та для ванних кімнат! Це моделі, виконані з ротанга, оббиті водонепроникним покриттям. Зручно то, що в більшості таких пуфів є практична кошик для білизни. Важливо – пуфи з оббивкою з штучної шкіри НЕ занадто підходять для розміщення в ванною. Матеріал буде регулярно «пітніти» та в підсумку може просто расслоиться.

з чого сьогодні роблять пуфи?

Як правило, для каркаса «бюджетних» моделей використовують ДСП, для більш дорогих пуфів – масив деревини або навіть метал. У якості м'якого наповнювача застосовують синтепон, пінопластову крихту, еластичний пінополіуретан. Сидіння оббивається декоративною меблевій тканиною, штучної або натуральної шкірою. У деяких оригінальних моделях можна побачити комбінацію двох матеріалів – тканини та шкіри.

Саме матеріал каркаса та оббивна тканину впливають на кінцеву ціну вироби. Так, до наприклад, «бюджетний» пуф з ДСП з тканинної оббивкою може коштувати в 3-5 раз дешевше, ніж пуф з дерева та натуральної шкіри. Збільшують ціну готового вироби та різьблені елементи, незвичайна форма, наявність додаткових скриньок.


З повагою, Михайло м'які, експерт по м'якої меблів інтернет-магазину Омеблі.


Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цій статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.