Яку тканину вибрати для дивана? Дивлячись де ви будете цей диван використовувати!

  1. Якщо ви хочете використовувати диван, як постійне спальне місце. Те в цьому випадку вам треба купувати диван в оббивці з тканини, яка «дихає», менше вбирає пил. Всі ці якості будуть у тієї тканини, яка складається з натуральних волокон як мінімум в 50% складу тканини. І упаси бог вас взяти для «спання» диван з 100% синтетики!Дивани в оббивці з тканини - кращий вибірА як ж фарба, в яку забарвлюють будь-яку тканину, вона ж все одно «хімія»?! покликуйте Ви… Спокійно! Нормальні виробники забарвлюють тканини натуральними барвниками, які екологічні для людей, більш того, після фарбування тканину піддається додаткової обробці. Якщо купите диван по зазначеним нами радам, то ваша покупка НЕ буде викликати у вас алергію та захворювання дихального апарату.
  2. А якщо для дитини? Для дітей краще купувати диван в оббивці з набивної бавовняної тканини. Зміст натуральних природних волокон в такий тканини саме велике з всіх інших. Правда є один мінус – така тканину менш довговічна. На скільки потягне? Років на 5-7. Тому-то дивани з такої тканини самий ідеальний варіант для наших дітей & ndash; та екологічно, та в то ж час діти-то ростуть, тому на довгий термін вони та НЕ потрібні будуть.Диван в оббивці з бавовняної тканини
  3. Диван для вітальні. Вибираючи диван для вітальні, вам потрібно враховувати два аспекту – зносостійкість та понти (ну куди ж без них-тоSmile). Для зносостійкості купуйте сміло в вітальню диван з великим відсотком синтетичних ниток. Така оббивка буде служити вам та вашим гостям дуже довго, дуже хороша в відході, міцна на  розрив, розтягнення, знос та т.д. На рахунок барвників НЕ турбуйтеся – барвники в синтетичних тканинах застосовуються натуральні. Добре для таких диванів підходить такої вид оббивної тканини, як флок. Флок можна стирати, застіривать, витирати, затирати – все, що завгодно та він буде завжди свіженький! Також флок – це одна з небагатьох оббивок, яка має властивість Антікоготь – а це значить, що для тих сімей, де в будинку є кішки та собаки – дивани з флока – це саме воно! Правда, є у флока та мінус – він більше, ніж інші оббивні тканини, вбирає запахи. Диван в оббивці з флока

Понти. До вам будуть багато та часто приходити гості, та вони повинні бачити у вас в вітальні на видному місці стильний, елегантний, красивий диван – вони повинні ахнути від побаченого! Вони повинні, побачивши ваш диван запитати у вас, а де ви такої купили? (а ви їм скажете, звичайно, що в інтернет-магазині меблів Омеблі Smile ). Так от, саме для цього в вітальню важливо підібрати понтових диван!

Якщо у вас є якісь питання по приводу диванів та оббивок до диванам, то пишіть мені питання на пошту info@omebli.ua з позначкою «питання для Михайла м'які» Smile - я з задоволенням вам на них відповім.

З повагою, Михайло м'які, експерт по м'якої меблів інтернет-магазину Омеблі.

P.S. Дивани для будь-яких цілей ви можете замовити в нашому інтернет-магазині www.omebli.ua 
Зайдіть в розділ М'яка меблі та замовте диван прямо зараз http://omebli.ua/group/52/myagkaya_mebel
речі, доставка будь м'якої меблів у нас безкоштовна в будь-яку точку України!

 

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua  обов'язкове.