10 нюансів, які ТРЕБА врахувати при підборі матраца «ПІД СЕБЕ»

 1. Як зазвичай Ви спите? Ви любитель поспати на животі? Або Ви любите лежати на боці? А може Ви звикли засипати лежачи на спині, схрестивши руки на грудях? Якщо Ви спите НЕ один/одна, то запитаєте у сусідаSmile, «крутіться» Чи Ви під сні?
 2. Перш ніж купувати матрац, спочатку подивіться на Того матрац, який у Вас вже є. Що саме Вас в ньому НЕ влаштовує? Він занадто м'який або занадто тонкий, занадто жорсткий? А може Ваш старий матрац просто Вам не подобається по кольору Smile
 3. Ви вирішили піти в магазин та спробувати на власної «шкурі» матраци. Те є, Ви будете лежати на них, крутитися, крутитися, щоб, нарешті переконатися в тому, що це саме той матрац, який Вам підійде. Тоді дуже важливо, для цих цілей надіти зручну одяг, щоб ви не соромилися тестувати матрац. Наприклад, НЕ дай бог жінці надіти спідницю або плаття, якщо ви так одягнетеся, то ви будете трохи скуті при кувирканій на тестованих матрацах
 4. При тестуванні треба пробувати як можна більше кількість моделей матраців, різних наповнень та серій. Більш того, просто присісти на краєчок буде неправильно – треба реально лягти, розвалитися, покрутитися або як ви там зазвичай проводите своє час на матраці.
 5. Під час того, як ви лежите на матраці, вигини вашого тіла повинні залишитися такими, якими вони були б при, наприклад, стоянні. Те є, матрац повинен в точності практично повторювати природні вигини тіла людини, лежачого на ньому. Наприклад, якщо ви лежите на спині, то сідниці повинні бути занурені в матрац, а стегна немає та т.п.

 Матрац долежить повторювати естесственно вигини тіла

  1. покрутити, повертить на матраці. Якщо Ви при цих рухах відчули підстава матраца, то це погано
  2. Проробіть наступний тест на відповідність матраца розмірами вашого тіла: ляжте на матрац впритул головою до верху матраца, притисніть руки на животі кулаками один до одному – при такої позі відстань від ліктів та від ваших ніг повинно бути хоча б 15 см. або більше. Якщо це відстань буде менше, то матрац – НЕ ваш.
  3. Якщо на матраці є обмеження по допустимої навантаженні на нього, по обмеженням по вазі, то звертайте на це особливу увагу. Не треба думати, що якщо матрац розрахований на вага до 100 кг, а ви важите 70 кг, то вам це матрац теж підійде. Чим більше нормативний вага, на який розрахований матрац, тим він зазвичай жорсткіше для людей більш маленького ваги, а вам потрібен матрац з вагою саме «під вас». Помітьте, що є та матраци, які підходять для будь-якого ваги.

Звертайте уваги на вага, на який розрахований матрац 

   1. Ситуація: чоловік важить 110 кг, дружина 55 кг (або навпаки Smile), сплять, природно, разом – який матрац підбирати? На який вага розраховувати? Є 2 рішення цієї проблеми. Перше – це взяти два різних матраца – кожен під потрібний вага та все це облачити в один загальний наматрацник. Друге рішення – зараз продаються моделі з комбінованим рівнем жорсткості, то є одна половина матраца розрахована на вага до 110 кг, наприклад, а друга – до 60 кг.
   2. І останнім, не ведіться на ціну, на рекламу, на вмовляння продавця-консультанта, якщо вам якась модель НЕ зручна. Ви повинні вибирати саме той матрац, на якому вам зручно!

 

З побажаннями приємного сну, Інна Сонлива, фахівець по сну інтернет-магазину меблів Omebli.ua

 

Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексується посилання на www.omebli.ua обов'язкове.