Чи можна купити гарні меблі на розпродажі?

Одяг, взуття, продукти, аксесуари та побутова техніка – все це легко можна придбати на розпродажу. А як обстоит справа з меблями? Виявляється, купити меблі «по знижці» теж цілком реально! Ось тільки знати треба, як, коли та де це краще робити. Саме про цьому і піде мова нижче.

Розпродаж розпродажу ворожнечу…

Значне зниження ціни на меблі може відбуватися в трьох випадках:

  1. Коли проходить сезонне оновлення колекції. У цьому випадку різноманітні предмети меблів продаються безпосередньо з залів-виставок салону. Просто, «що бачу – то та купую». Знижки на такої розпродажу можуть складати 30-40%.
  2. Коли оголошується акція. Як правило, основна мета акцій – підігріти інтерес до компанії, примусити людей прийти та подивитися. Такі акції зазвичай оголошуються до дню народження бренду/компанії, в честь традиційних свят та в будь-яких інших випадках, які придумують досвідчені маркетологи. Великих знижок в таких випадках чекати НЕ стоїть. Максимум – 20%, однак великий плюс – можна придбати товар НЕ тільки з залу салону, але та зі складу та навіть по індивідуальним замовленням. розпродаж меблів
  3. r
  4. Коли знижка дається обмеженому числа людей. Як це відбувається? Зазвичай з допомогою знижкових сайтів, яких сьогодні досить багато в інтернеті. Так, на такому ресурсі можна знайти купони, дають можливість придбати певну меблі зі знижкою. Купони завжди трохи, що «підігріває» інтерес споживачів. Нерідко купони можуть даватися НЕ на саму меблі, а на її безкоштовну доставку/монтаж.

Багато плюсів і істотні мінуси

Значне перевагу в покупці меблів прямо з виставки в тому, що тут представляються кращі екземпляри – по красі, дизайну, функціональності. До того ж це ще та добротна меблі, пристосована до достатньо жорстким умовам експлуатації. Відповідно, купуючи таку меблі при оновленні колекцій, ви одержите якісні, стильні, красиві екземпляри.

Але відразу є та «мінус»! Всі ми розуміємо, що НЕ одна сотня людина в меблевому салоні просто зобов'язана відкрити/закрити дверці шаф, посидіти на кріслах, перевірити на міцність все предмети.Велика ймовірність, що міцність механізмів та фурнітури вже далека від початкової. До того ж, прийміть під увагу, що цю меблі будуть знову розбирати та знову збирати вже у вас будинку. Міцності їй це НЕ додасть…

бракована меблі


І ще «мінус». Через неакуратного звернення відвідувачів та персоналу салону-магазину на меблів можуть виникнути дефекти (подряпини, плями), які виявляються тільки будинку. Настрій таке обставина може зіпсувати, але зробити вже буде нічого не можна обміну та поверненню « розпродажні» меблі не підлягає. 


Що робити, щоб захиститися від цих «мінусів»? Тільки уважно розглядати предмет меблів в салоні, незважаючи на «скидочную» гарячку.

І ще поради!

  • Чи не кидайтеся на знижку в 50 -70%. У меблевому бізнесі достатньо жорстка цінова політика та якщо меблі подешевшала вполовину на то є істотна причина. Потрібна Чи вам неробоча, старомодна або пошкоджена меблі?!
  • Навіть в момент розпродажу на меблі повинен складатися акт приймання, який підписує покупець після доставки. 
  • Дізнавайтеся точні габарити! Який б низькою НЕ була ціна, ліжко неможливо буде розширити, шафа зробити нижче, а плиту на кухні переставити на іншу стіну. Враховуйте та плануйте розташування меблів відразу.

Вдалого вам «улову» на меблевій розпродажу!


З повагою, Сергій Пастухов, керівник інтернет-магазину меблів Omebli.uaЦя стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна індексуєме посилання на www.omebli.ua  обов' язкове.